Doda rozstała się z Haidarem? Mamy komentarz! Wszystko jest już jasne

Podobno już nie mieszkają razem, a Doda w dodatku przestała nosić pierścionek zaręczynowy. To wystarczyło, żeby wywołać falę spekulacji o ewentualnym kryzysie w ich związku.
Dodowe dementi Doda rozstała się z Haidarem? Mamy komentarz! Podobno już nie mieszkają razem, a Doda w dodatku przestała nosić pierścionek zaręczynowy. To wystarczyło, żeby wywołać falę spekulacji. Dementi już jest. Podobno już nie mieszkają razem, a Doda w dodatku przestała nosić pierścionek zaręczynowy. To wystarczyło, żeby wywołać falę spekulacji o ewentualnym kryzysie w ich związku. Do tej pory wszystkie informacje, dotyczące Dody i Emila Haidara, gładko, jak po sznurku, prowadziły nas do spodziewanego, szczęśliwego finału. Oboje są już po zaręczynach, Doda wybrała suknię ślubną, więc w każdej chwili mogliśmy spodziewać się wieści o dacie ślubu. Tymczasem w mieście pojawiła się plotka, że para mogła się rozstać. Haidar ponoć wyprowadził się ze wspólnego apartamentu, a Dodę już po raz kolejny widziano na imprezie bez pierścionka zaręczynowego na palcu. Fani pary mogą jednak czuć się uspokojeni. - Jest to kompletna bzdura wyssana z palca. Rozumiem, że nikt nie wzbudza takiego zainteresowania jak Doda, stąd plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba z otoczenia Dody. Warto przy okazji wspomnieć, że pierścionek zaręczynowy jest podobno wart 270 tysięcy. Jeżeli tak, to niechęć artystki do noszenia go na co dzień jest całkowicie zrozumiała.

Do tej pory wszystkie informacje, dotyczące Dody i Emila Haidara, gładko, jak po sznurku, prowadziły nas do spodziewanego, szczęśliwego finału. Oboje są już po zaręczynach, Doda wybrała suknię ślubną, więc w każdej chwili mogliśmy spodziewać się wieści o dacie ślubu.

Tymczasem w mieście pojawiła się plotka, że para mogła się rozstać. Haidar ponoć wyprowadził się ze wspólnego apartamentu, a Dodę już po raz kolejny widziano na imprezie bez pierścionka zaręczynowego na palcu. Fani pary mogą jednak czuć się uspokojeni.

Jest to kompletna bzdura wyssana z palca. Rozumiem, że nikt nie wzbudza takiego zainteresowania jak Doda, stąd plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba z otoczenia Dody.

Warto przy okazji wspomnieć, że pierścionek zaręczynowy jest podobno wart 270 tysięcy. Jeżeli tak, to niechęć artystki do noszenia go na co dzień jest całkowicie zrozumiała.

A co o ślubie i zaręczynach ma do powiedzenia pan młody in spe?

 

alex

Doda Aplikacja Plotek

POLUB NAS