Iwona Węgrowska pierwszy raz z nowym chłopakiem na salonach. Ależ ona schudła!

Minęły zaledwie 3 miesiące od porodu, a Iwona Węgrowska jest jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą. Co więcej, wokalistka już nie ukrywa swojego partnera - pierwszy raz pokazała się z nim publicznie.

1.

Od prawie trzech miesięcy Iwona Węgrowska jest mamą Lilki. Wokalistka mimo obowiązków rodzicielskich, nie przestaje o siebie dbać. I tak, w piątek paparazzo zrobił jej zdjęcia, gdy wybrała się do kosmetyczki. To, co przede wszystkim zwraca uwagę, to jej bardzo szczupła sylwetka i zgrabne nogi. Węgrowska błyskawicznie wróciła do formy.

2.

Po ciążowym brzuchu niemal nie ma śladu. Ciąża zmieniła jej nastawienie do dzieci. Teraz myśli o tym, żeby połączyć karierę z życiem osobisty i chce nagrać kołysanki. "Ja nigdy nie chciałam mieć dzieci, więc teraz świat mi się odwrócił do góry nogami. Uważam, że świetnie się sprawdzę w roli wydawania bajeczek". Po chwili jednak zmieniła zdanie: "Zawsze chciałam założyć rodzinę, być szczęśliwa i mieć dzieci, do tego potrzebny był mi mężczyzna. Teraz się on pojawił  i poczułam, że to jest ten moment, że naprawdę chcę mieć z nim dziecko i wyszło" - dodała w "DD TVN".

3.

Dzień później - w sobotę - Węgrowska pierwszy raz oficjalnie pojawiła się na salonach ze swoim partnerem i ojcem dziecka, Maciejem Marcjanikiem na imprezie Polsat Boxing Night w Łodzi. "Jest z innej branży, on się czym innym zajmuje, ale wspiera mnie, jest ze mną. Medialna część, go nie za bardzo interesuje" - mówiła w "DD DTVN". Jak jednak widać, czasem daje się przekonać, aby zrobić wyjątek.

4.

Na imprezie pojawiła się w błyszczącym kombinezonie, odsłaniającym jej zgrabne nogi. Węgrowska nie ukrywa, że już pierwsze spotkanie z Marcjanikiem było niczym grom z jasnego nieba. "Poznaliśmy się tym biurze, gdzie jesteśmy tutaj. To było coś niesamowitego. Mój serdeczny przyjaciel zadzwonił do mnie i mówi: 'wiesz co, jesteśmy blisko Ciebie, wpadniemy do ciebie z takim fajnym chłopakiem, przystojnym'. Ja mówię: 'No to dobra, dawaj'. Była też moja menedżerka i parę innych osób. I nagle jak go zobaczyłam, to całą noc nie przespałam" - dodała "DD DTVN".

5.
Na pierwszej poporodowej imprezie Węgrowska zasłaniała brzuch torebką, ale zupełnie niepotrzebnie, bo po ciążowym krągłościach prawie nie ma śladu.

6.
Widać, że opieka nad córką sprawia jej dużo radości.

8.
Iwona Węgrowska nawet pod koniec ciąży "wciskała" się obcisłe kreacje. Choć, co naturalne, powiększył jej się brzuch, poza tym niewiele przytyła i wciąż mogła się pochwalić zgrabnymi nogami. Tak (po lewej) wyglądała dosłownie na kilka dni przed porodem.