Ślub Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli. Mamy zdjęcia! Piękna suknia i znani goście

W tę sobotę Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula powiedzieli sobie sakramentalne 'tak'. Ślub obył się w niewielkim kościółku w Radoszkach, na Pojezierzu Brodnickim. Wybranek Żmudy Trzebiatowskiej - Kamil Kula - jest od niej młodszy o pięć lat.

1.

W tę sobotę Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula powiedzieli sobie sakramentalne 'tak'. Ślub obył się w niewielkim kościółku w Radoszkach, na Pojezierzu Brodnickim. Wybranek Żmudy Trzebiatowskiej - Kamil Kula - jest od niej młodszy o pięć lat. Para poznała się podobno dwa lata temu, gdy on dołączył do obsady Teatru Kwadrat. "To właśnie wtedy Żmuda Trzebiatowska leczyła rany po trudnym związku z tancerzem Adamem Królem. Rozmowy na niełatwe tematy bardzo zbliżyły ich do siebie, a przyjaźń szybko przerodziła się w miłość" - czytamy na portalu Fakt.pl.

2.

Panna młoda miała na sobie suknię ślubną zaprojektowaną prawdopodobnie przez Natalii Jaroszewską, jak informuje Fakt.pl. Aktorka pod osłoną białych parasoli i w asyście ochroniarzy przemknęła do kościoła. Dało się jednak dostrzec krój jej sukni.

3.

Pod kościół panna młoda zajechała białym samochodem.

4.

Pan młody czekał na pannę młodą w kościele. Ich związek był otoczony aurą tajemnicy. Jednak co jakiś czas pojawiały się informacje, że są razem. Pod koniec maja para wybrała się razem na greckie wakacje na wyspę Kos. "Już na lotnisku, myśląc, że nikt nie zwróci na nich uwagi, obdarzali się czułościami. Widać było, że łączy ich dużo więcej niż tylko przyjaźń" - mówił wtedy informator  Fakt.pl.

5.

Wesele jedynie dla najbliższej rodziny i przyjaciół odbyło się w SPA w Głęboczku.

6.

Ślub obył się w niewielkim kościółku w Radoszkach, na Pojezierzu Brodnickim.

8.

Na ceremonii pojawiło się też kilka znanych twarzy. Wśród nich Katarzyna Glinka, u boku której pojawił się nowy towarzysz.

12.

Żmuda Trzebiatowska w sukni ślubnej to dla fanów znajomy widok. W spektaklu "Ślub doskonały" pokazywała się już w sukni ślubnej. Która podoba wam się bardziej?