Anna Mucha ze Stefanią i Teodorem. Trochę przytyła? Nieważne! Oczu nie można oderwać od dzieci. Ale są już duże!

Anna Mucha i Marcel Sora wybrali się z dziećmi na spacer. Zobaczcie, jak prezentowała się aktorka podczas rodzinnego popołudnia.

.

Paparazzo spotkał Annę Muchę i Marcela Sorę pod jedną z warszawskich restauracji, gdzie para zjadła lunch razem z ich dwojgiem dzieci Stefanią i Teodorem.

Anna Mucha wydaje się być teraz jakby bardziej kobiece kształty. To wina fasonu sukienki, a może trochę przytyła? Aktorka znana jest ze słabości do włoskiej kuchni. Sama wielokrotnie podkreślała, że "taniej ją ubrać, niż nakarmić". Wierzymy na słowo, naszym zdaniem jednak i tak wygląda jak milion dolarów.

Mimo że z przyjemnością patrzy się zarówno na Annę Muchę jak i na Marcela Sorę, który - jak zwykle zresztą - prezentował się bardzo modnie, jednak nasz wzrok od razu przyciągnęły dzieci pary. Ale one wyrosły!

Stefania ma już prawie 4 lata i zdaje się wyrastać na małą elegantkę. Dziewczynka z dumą szła z ulicą w okularach przeciwsłonecznych, których pozazdrościłby jej niejeden dorosły - miały modny fason "aviator".

Teodor jest już na świecie od półtora roku i - jak widać - stoi on dla niego otworem. Chłopiec już całkiem dziarsko chodzi.

Przed Anną Muchą teraz nie tylko wyzwania związane z zapanowaniem nad tą wesołą gromadką, lecz także zawodowe. Aktorka ma wystąpić w drugiej części filmu "Pitbull" w reżyserii Patryka Vegi. W produkcji zabraknie natomiast Dżemy (Weronika Rosati).

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi - Teodorem i Stefanią.