Doda pokazała zdjęcie z sądu. "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka". Zapytaliśmy Szulim o jej nieobecność

Konflikt na linii Doda - Agnieszka Szulim wkroczył na drogę sądową. Dziennikarka nie pojawiła się już dwa razy na rozprawie, co odnotowała kąśliwie Doda. Dlaczego? Gospodyni "Na językach" odmawia komentarza.

Doda i Agnieszka Szulim są ze sobą tak skonfliktowane, że nieporozumienia między nimi musi rozstrzygać sąd. W czwartek odbyła się kolejna rozprawa, w której oskarżoną jest gospodyni programu "Na językach". Dziennikarka nie pojawiła się na sali. Poinformowała o tym sama Doda wrzucając wymowne zdjęcie na Instagram, przedstawiające pustą ławę oskarżonych.

Można? Można. Bez papparazzi, bez szumu, bez cyrku i jak widać ....bez oskarżonej. Drugi raz #AgnieszkaJużDawnoTutajNieMieszka

Spotkaliśmy Agnieszkę Szulim na imprezie z okazji 10-lecia "DD TVN", jednak dziennikarka nie chciała w rozmowie z nami poruszać tego tematu. Jak zareagowała, możecie zobaczyć w wideo powyżej.

Agnieszki Szulim nie było w sądzieScreen z Instagram.com/dodaqueen/

Kilka dni temu Doda rozmowie z magazynem "Flesz" wyznała, że jej mama walczy z nowotworem. Przyznała, że program Szulim przysporzył jej rodzinie sporo stresu.

Nie znałam jej i nie obchodziła mnie do momentu, gdy zaczęła publicznie obrażać moich rodziców oraz śmiać się z wypadku, po którym znalazłam się w szpitalu - powiedziała piosenkarka. - Moi rodzice ciężko przeżyli newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza.

W programie "Na językach" temat rodziny Rabczewskich miał pojawić się aż 5 razy, w tym, jak podkreśla Doda, także w Boże Narodzenie. Piosenkarka wspomina po raz kolejny, jak Agnieszka Szulim rzucała jej tekturową podobizną i sugerowała, że wypadek, który sprawił, że Doda znalazła się w szpitalu, ta miała spowodować specjalnie. Szulim poruszyła też inny bolesny temat - nieślubnej córki ojca Dody.

Najgorsze jest to, że osoby, które nie są inne, chorują przez długotrwały stres spowodowany przez medialną nagonkę. Daliśmy radę, ale było ciężko - odpisała Doda jednemu z internautów na swoim Instagramie.

W sądzie toczą się już 3 sprawy pomiędzy członkami rodziny Rabczewskich a Agnieszką Szulim. Szulim została pozwana przez Rabczewskich oraz oddzielnie przez Dodę (naruszenie dóbr osobistych i fałszywe oskarżenia". Sama pozwała piosenkarkę za pobicie, do którego miało dojść podczas gali "Niegrzeczni 2014".

karo

Doda Aplikacja Plotek

POLUB NAS