Borys Szyc tak chudy nie był jeszcze NIGDY. Menedżerka zapowiada, że to nie koniec: Chodzi o efekt...

Borys Szyc niknie w oczach. Kiedy zobaczyliśmy jego zdjęcia z Orange Kino Letnie, byliśmy w szoku.
Borys Szyc tak chudy Aktor niknie w oczach Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości: Borysa Szyca jest coraz mniej. Spadek masy ciała widoczny był już w lutym, kiedy dowiedzieliśmy się, że aktor chudnie do roli w filmie "Zły". Czy obecny wygląd Szyca ma coś wspólnego z rolą? Marta Barańska, jego menedżerka, przekonuje, że tak. - Borys schudł i nadal to robi - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. - Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy jest to jakieś sześć kilo, natomiast brakuje jeszcze czterech. Trenuje dość mocno z trenerem. Oczywiście, zachowuje też dietę. Zapytaliśmy o docelową wagę, jaką powinien mieć Borys Szyc, żeby dopasować się do roli. - Nie operujemy cyframi, Borys nawet się nie waży. Musi być bardzo szczupły, chodzi o efekt zapadniętego ciała, bo tak ma wyglądać bohater, którego zagra. Borys Szyc trenuje i poddaje się diecie pod czujnym okiem Dariusza Brzezińskiego. Niestety, nie udało nam się z nim teraz porozmawiać, jednak kilka miesięcy temu mówił, że Szyc trenuje minimum trzy razy w tygodniu.

Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości: Borysa Szyca jest coraz mniej. Spadek masy ciała widoczny był już w lutym, kiedy dowiedzieliśmy się, że aktor chudnie do roli w filmie "Zły". Czy obecny wygląd Szyca ma coś wspólnego z rolą? Marta Barańska, jego menedżerka, przekonuje, że tak.

Borys schudł i nadal to robi - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. - Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy jest to jakieś sześć kilo, natomiast brakuje jeszcze czterech. Trenuje dość mocno z trenerem. Oczywiście, zachowuje też dietę.

Zapytaliśmy o docelową wagę, jaką powinien mieć Borys Szyc, żeby dopasować się do roli.

Nie operujemy cyframi, Borys nawet się nie waży. Musi być bardzo szczupły, chodzi o efekt zapadniętego ciała, bo tak ma wyglądać bohater, którego zagra.
<< SZCZUPŁY BORYS SZYC NA IMPREZIE >>

Borys Szyc trenuje i poddaje się diecie pod czujnym okiem Dariusza Brzezińskiego. Niestety, nie udało nam się z nim teraz porozmawiać, jednak kilka miesięcy temu mówił, że Szyc trenuje minimum trzy razy w tygodniu.

Zobacz szczupłego Szyca na salonach:

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: