Taką widujemy ją na czerwonym dywanie. Bez makijażu jest nie do poznania. "Wreszcie kobiety zobaczą celebrytki w normalnym świetle"

Aleksandra Ciupa jest jedną z gwiazd nowego show "Celebrity Splash". Skoki do wody i pełny makijaż nieco się kłócą, ale dla modelki nie jest to powód do zmartwień.

Nowe show Polsatu jest wyjątkowe pod wieloma względami. Z reguły przed nagraniem programów rozrywkowych gwiazdy oddają się w ręce specjalistów dbających o ich nienaganny wygląd. W przypadku "Celebrity Splash" zmywają makijaż i zakładają strój kąpielowy. W takiej wersji Olę Ciupę, jedną z gwiazd programu, sfotografowano w trakcie przygotowań do nadwodnych akrobacji. Poznalibyście ją bez makijażu?

 

<< ZOBACZCIE OLĘ CIUPĘ NA BASENIE >>

 

W rozmowie z nami modelka przyznała, że dla niej pokazanie się z bardziej naturalnej strony nie jest problemem. Co więcej, może wyniknąć z tego coś dobrego - kobiety przeglądając zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu pozbędą się kompleksów.

Nawet jeśli będzie u kogoś widać jakieś niedoskonałości cery czy zmarszczki, to bardzo dobrze. Wreszcie kobiety zauważą, że my na co dzień też wyglądamy normalnie, a nie tak jak na czerwonym dywanie, gdzie jesteśmy w profesjonalnych makijażach. No i później ogląda ktoś przed komputerem zdjęcia i może wpaść w kompleksy. Bardzo się cieszę, że kobiety wreszcie zobaczą modelki, aktorki, celebrytki w normalnym świetle.

Jak podoba Wam się Ciupa "w normalnym świetle". Widać dużą różnice w porównaniu z czerwonym dywanem?

em

Czy Ciupa bez makijażu nadal jest seksowna?
Więcej o:
Komentarze (7)
Taką widujemy ją na czerwonym dywanie. Bez makijażu jest nie do poznania. "Wreszcie kobiety zobaczą celebrytki w normalnym świetle"
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 30 razy 12

  "Nadal piękna?" - trzeba by sie zastanowic ,czy w ogole byla "piekna" . Wedlug mnie byla "poprawna" z makijazem .Bez - tez "ujdzie" .

 • fanizymiko

  Oceniono 22 razy 8

  Nie wiem kto to jest.

  A najlepsze, że z tą niewiedzą świetnie się żyje.

 • nvidia

  Oceniono 9 razy 3

  Po tym pierwszym foto to sądziłam, że Tamara Arciuch coś sobie z twarzą zrobiła.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Ona nie musi być ładna. Ma inne, wystarczające walory :D

 • mokryspust

  Oceniono 5 razy 1

  Nie wiem czemu się tak czepiacie urody. Dla mnie ważniejsza jest zaangażowanie, technika, ciasność, głębokość i twardość ścianki.

 • Gość: Zochaa

  0

  Przede wszystkim ona na tych zdjęciach nie jest bez makijażu, nawet podkład wodoodporny ma nałożony...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX