13 lat temu grała dziewczynę Bonda. Myśleliśmy, że to niemożliwe, ale dziś jest jeszcze seksowniejsza. "Wyglądała niesamowicie!"

Nie wiemy, jaki jest jej sekret, ale musimy go poznać. Halle Berry wygląda przepięknie. Czy ktoś pamięta, że aktorka skończyła 48 lat?!

Lopez wygląda super, Hudson jest coraz seksowniejsza z każdym dniem, a Berry? Dość długo nie oglądaliśmy jej na galach i zapomnieliśmy, że to do niej należy jedna z najlepszych sylwetek w Hollywood (ten biust!).  Ale najnowsze zdjęcia gwiazdy udowadniają, że żadna lista najseksowniejszych kobiet po 40-ce nie może istnieć bez niej. Prezentuje się oszałamiająco!

Mała czarna w tak dziewczęcej i seksownej wersji wydobyła wszystkie atuty aktorki. Piękne nogi, piersi, śliczną twarz (naprawdę ma 48 lat?!), a do tego to spojrzenie, które mówi "tak, wiem, że wyglądam super".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Pojawienie się Halle Berry na imprezie "Unite4:humanity Gala" nie umknęło też zagranicznym portalom. Oczywiście były pod wrażeniem:

Zdecydowanie nie straciła tego, co prezentowała jako dziewczyna Bonda - skomentował Daily Mail. - Wyglądała niesamowicie seksownie.

Poprzeczka w Hollywood podnosi się coraz wyżej. J.Lo, czekamy na Twoją odpowiedź. I uprzedzamy - Berry potrafi też nieźle tańczyć.

jus