Jako pierwsi mamy pełną listę uczestników i TANCERZY trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" ! Wróci dawno niewidziany Robert Kochanek

Produkcja długo kompletowała skład polsatowskiej trzeciej edycji "TzG". I do końca trzymała go w tajemnicy. Kogo zobaczymy na parkiecie?

Selekcja, długie negocjacje i przetasowania. A wszystko trwało kilka dobrych tygodni, bo "Taniec z Gwiazdami" to czarny koń Telewizji Polsat. Show przyciągało przed telewizory średnio po trzy miliony widzów (rekordowo nawet 3,8 miliona), a stacja zarobiła na reklamach puszczanych w przerwach drugiej edycji 30 milionów złotych!

To świetne wyniki i stacja nie chce, by trzecia edycja miała gorsze. Dlatego typowania składu trwały teraz wyjątkowo długo - mówi nasze źródło.

Na parkiecie pojawią się sprawdzeni już tancerze, tacy jak Rafał Maserak czy Jan Kliment, ale zobaczymy też dawno niewidzianego Roberta Kochanka. Tancerz, do tej pory kojarzony głównie z „TzG” w TVN, będzie partnerem modelki Kamili Szczawińskiej.

Kamila ma 178 centymetrów wzrostu i jest wyjątkowo wysportowana, potrafi nawet tańczyć na rurce. Wybrano Roberta, który jest jednym z najwyższych tancerzy i bardzo chciał już wystąpić w show - dodaje nasz informator.

Stacja nie rezygnuje też z Agnieszki Kaczorowskiej, która doskonale sprawdziła się w drugiej edycji show. Tym razem będzie partnerowała aktorowi Krzysztofowi Wieszczkowi. Nie zobaczymy natomiast jednej z najbardziej lubianych tancerek, Janji Lesar. W najnowszej edycji Janja będzie się zajmowała choreografią programu. Nie zatańczy też Izabela Janachowska, która, jak pewnie pamiętacie, oddaje się błogiemu stanowi małżeńskiemu u bogu milionera Krzysztofa Jabłońskiego.

Największą gwiazdą trzeciej edycji „Tańca z Gwiazdami” jest aktorka Ewa Kasprzyk. Jej partnerem będzie Jan Kliment. - Zamierzam zdobyć Kryształową Kulę - odgraża się aktorka, która, jak kilku innych uczestników, rozpoczęła już pierwsze treningi do show.

Mówi się, że gwiazdy, na którym najbardziej zależało Polsatowi (np. Ewa Kasprzyk) mają dostać prawdopodobnie pomiędzy 12 a 15 tysięcy zł za odcinek. Program pojawi się w Polsacie na początku marca. A oto lista uczestników i tancerzy:

 

Ada Fijał, aktorka - Krzysztof Hulboj

 

Sylwia Juszczak, aktorka - Kamil Kuroczko

 

Ewa Kasprzyk, aktorka - Jan Kliment

 

Tatiana Okupnik, piosenkarka - Tomasz Barański

 

Julia Pogrebińska, aktorka - Rafał Maserak

 

Kamila Szczawińska, modelka - Robert Kochanek

 

 

 

Tyle jeśli chodzi o panie. A panowie?

 

Wojtek Brzozowski, windsurfer - Paulina Janicka (nowa tancerka)

 

Łukasz Garlicki, aktor - Magdalena Soszyńska-Michno

 

Norbi, piosenkarz - Nina Tyrka

 

Krzysztof Wieszczek, aktor - Agnieszka Kaczorowska

 

Grzegorz Łapanowski, szef kuchni i prowadzący program "Top Chef" - Walerija Żurawlewa

 

Marcin Najman, bokser - Hanna Żudziewicz

 

Angelika Swoboda

Więcej o: