Popielewicz wzięła rozwód. Dziś pojawiła się na konferencji. Menedżerka: Na prośbę Agnieszki odmawiam komentarza

Agnieszka Popielewicz nie jest już mężatką. Rozwiodła się po trzech latach. Dzień później pojawiła się na konferencji poświęconej Sylwestrowi z Polsatem.
Popielewicz wzięła rozwód Menedżerka: Na prośbę Agnieszki odmawiam komentarza Agnieszka Popielewicz nie jest już mężatką. Rozwiodła się po trzech latach. Dzień później, we wtorek, pojawiła się na konferencji poświęconej Sylwestrowi z Polsatem. Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit, pracownik Polsatu, pobrali się w 2011 roku. Dwa lata później na świecie pojawiła się ich córka - Marta. W poniedziałek para wzięła rozwód. Menedżerka prezenterki nie chce komentować sprawy. "Na prośbę Agnieszki oraz jej najbliższych osób jestem zmuszona odmówić komentarza w tej sprawie" - powiedziała nam Joanna Getka-Kaczor. We wtorek, dzień po orzeczeniu rozwodu, Popielewicz pojawiła się na konferencji "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Polsatu, którą ma prowadzić. W niedzielę Popielewicz była jedną z gospodyń finałowej gali Miss Polski w Krynicy-Zdroju. Tuż po zakończeniu imprezy, jeszcze w nocy, prezenterka wróciła do Warszawy. Według informacji "Flesza" z czerwca tego roku już kilka miesięcy temu małżonkowie mieli się od siebie stopniowo oddalać. Przyczyną był natłok obowiązków zawodowych. Spędzają czas osobno, w domu się mijają, prawie ze sobą nie rozmawiają. Do Sopotu przyjechali razem i zostali tam prawie tydzień, ale ani jednego dnia nie spędzili tylko we dwoje lub we troje - pisano wówczas w dwutygodniku. W październiku pisano o rozwodzie już jak o pewniku. "Rozwód to w zasadzie formalność. Z pomocą prawników podzielili majątek i dogadali się w sprawie opieki nad półtoraroczną córką Martą. Zdecydowali, że Aga z córką zostaje w dotychczasowym mieszkaniu, żeby mała nie odczuła tak bardzo tej zmiany. To Mikołaj się wyprowadził. Dzieckiem będą zajmować się na zmianę. Mikołaj obiecał opiekować się małą, gdy Agnieszka będzie zajęta pracą" - opisuje "Flesz".

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit, pracownik Polsatu, pobrali się w 2011 roku. Dwa lata później na świecie pojawiła się ich córka - Marta. W poniedziałek para wzięła rozwód. Menedżerka prezenterki nie chce komentować sprawy.

Na prośbę Agnieszki oraz jej najbliższych osób jestem zmuszona odmówić komentarza w tej sprawie - powiedziała nam Joanna Getka-Kaczor.

Agnieszka Popielewicz, Mikołaj Wit Kapif

We wtorek, dzień po orzeczeniu rozwodu, Popielewicz pojawiła się na konferencji "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Polsatu, którą ma prowadzić.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONFERENCJI >>

 

W niedzielę Popielewicz była jedną z gospodyń finałowej gali Miss Polski w Krynicy-Zdroju. Tuż po zakończeniu imprezy, jeszcze w nocy, prezenterka wróciła do Warszawy.

 

Według informacji "Flesza" z czerwca tego roku już kilka miesięcy temu małżonkowie mieli się od siebie stopniowo oddalać. Przyczyną był natłok obowiązków zawodowych.

Spędzają czas osobno, w domu się mijają, prawie ze sobą nie rozmawiają. Do Sopotu przyjechali razem i zostali tam prawie tydzień, ale ani jednego dnia nie spędzili tylko we dwoje lub we troje - pisano wówczas w dwutygodniku.

W październiku pisano o rozwodzie już jak o pewniku.

Rozwód to w zasadzie formalność. Z pomocą prawników podzielili majątek i dogadali się w sprawie opieki nad półtoraroczną córką Martą. Zdecydowali, że Aga z córką zostaje w dotychczasowym mieszkaniu, żeby mała nie odczuła tak bardzo tej zmiany. To Mikołaj się wyprowadził. Dzieckiem będą zajmować się na zmianę. Mikołaj obiecał opiekować się małą, gdy Agnieszka będzie zajęta pracą - opisuje "Flesz".

Agnieszka Popielewicz, Mikołaj Wit Kapif

karo

Więcej o:
Komentarze (6)
Popielewicz wzięła rozwód. Dziś pojawiła się na konferencji. Menedżerka: Na prośbę Agnieszki odmawiam komentarza
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 47 razy 41

  Manadzerka panny Nikt...nie badzcie smieszni

 • forfiter_jr

  Oceniono 23 razy 21

  Hmmm... Muszę się rozejrzeć za jakąś menegierką. Mam wrażenie, że jestem jednym z bardzo niewielu, którzy ich nie mają.

 • ja01

  Oceniono 19 razy 17

  Komentarz o odmowie komentarza - Plotek zaczyna już od dawna być absurdalny.

 • stupiditybegone

  Oceniono 9 razy 9

  Współczesne związki, gwiazd czy ludzi nie ze świecznika, to czysta fikcja. Pokolenie ludzi nastawionych na zarabianie pieniędzy, a nie dzielenie się sobą z innym człowiekiem. Tylko w moim otoczeniu znam ludzi, którzy już po roku wzięli rozwód. Kiedyś ślub coś znaczył. Teraz stał się kolejnym trendem w popkulturze.

 • morfeusz_1

  Oceniono 4 razy 2

  Figo fago kawa marago menago nago

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX