Donatan nie płaci swoim modelkom. Co na to Ola Ciupa? "To najbardziej oszczędna osoba, jaką znam", ale zaraz dodaje coś zaskakującego

Zapytaliśmy Olę Ciupę o pracę za darmo w "chińskiej fabryce ryżu" Donatana. Tak producent opisuje swój muzyczny biznes. Odpowiedź pięknej Słowianki mocno nas zaskoczyła.
Słowianka o Donatanie Donatan nie płaci swoim modelkom. Co na to Ola Ciupa? Zapytaliśmy Olę Ciupę o pracę za darmo dla Donatana. Słowianka powiedziała, że producent to "najbardziej oszczędna osoba", jaką zna. Zapytaliśmy Olę Ciupę o pracę za darmo w "chińskiej fabryce ryżu" Donatana. Tak producent opisuje swój muzyczny biznes. Odpowiedź pięknej Słowianki mocno nas zaskoczyła. Ola Ciupa nie boi się przyznać, że "wypłynęła" w show-biznesie właśnie dzięki współpracy z Donatanem. Gdy w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem twórca klipu "My Słowianie" zdradził, że nic modelkom nie płacił ("płacę wam promocją"), internautom się to nie spodobało. W sondzie Plotek.pl aż 78 proc. z Was stwierdziło, że pieniądze dziewczynom się należały. Ola patrzy na to inaczej: "Początkująca fotomodelka, jak ja wtedy, może za udział w klipie oczekiwać najwyżej kilkaset złotych. Wiedziałam, że on ma taką moc sprawczą, że mogę na tym zyskać w przyszłości. Dokładnie tak się stało. Choć już wcześniej pracowałam w telewizji, to teraz w 4Fun.tv mam własny program i czterokrotnie wyższe zarobki" - komentuje. Zgadza się jednak z opinią, że gdyby wzięła te kilkaset złotych za pracę na planie teledysku, to jej kariera nie przebiegałaby aż tak inaczej. Niemniej jednak, decyzję, by zagrać za darmo, nazywa "najlepszą decyzją w życiu". Nic dziwnego. Jej karierą zajął się ten sam człowiek, który współpracuje z Donatanem. Za występy Słowianki na imprezach skutecznie negocjuje wysokie gaże. "Nie sądziłam wcześniej, że będę aż tyle zarabiać. Jeżeli przed poznaniem Donatana mogłam liczyć na kilkaset złotych, to teraz jednorazowo dostaję stawki liczone w tysiącach" - wyznaje szczerze. Choć Ciupa nie szczędzi Donatanowi komplementów, nie boi się mówić o jego "słabych" stronach. To najbardziej oszczędna osoba, jaką znam - śmieje się.
Ola Ciupa nie boi się przyznać, że "wypłynęła" w show-biznesie właśnie dzięki współpracy z Donatanem. Gdy w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem twórca klipu "My Słowianie" zdradził, że nic modelkom nie płacił ("płacę wam promocją"), internautom się to nie spodobało. W sondzie Plotek.pl aż 78 proc. z Was stwierdziło, że pieniądze dziewczynom się należały. Ola patrzy na to inaczej.
Początkująca fotomodelka, jak ja wtedy, może za udział w klipie oczekiwać najwyżej kilkaset złotych. Wiedziałam, że on ma taką moc sprawczą, że mogę na tym zyskać w przyszłości. Dokładnie tak się stało. Choć już wcześniej pracowałam w telewizji, to teraz w 4Fun.tv mam własny program i czterokrotnie wyższe zarobki - komentuje.

Zgadza się jednak z opinią, że gdyby wzięła te kilkaset złotych za pracę na planie teledysku, to jej kariera nie przebiegałaby aż tak inaczej. Niemniej, decyzję, by zagrać za darmo, nazywa "najlepszą decyzją w życiu".

Instagram.com/ola_ciupaInstagram.com/ola_ciupa

Nic dziwnego. Jej karierą zajął się ten sam człowiek, który współpracuje z Donatanem. Za występy Słowianki na imprezach skutecznie negocjuje wysokie gaże.

Nie sądziłam wcześniej, że będę aż tyle zarabiać. Jeżeli przed poznaniem Donatana mogłam liczyć na kilkaset złotych, to teraz jednorazowo dostaję stawki liczone w tysiącach - wyznaje szczerze.

Choć Ciupa nie szczędzi Donatanowi komplementów, nie boi się mówić o jego "słabych" stronach.

To najbardziej oszczędna osoba, jaką znam - śmieje się.

Paula Tumala, Donatan, Ola Ciupa, CleoInstagram.com/paulatumala

socha

Więcej o:
Komentarze (10)
Donatan nie płaci swoim modelkom. Co na to Ola Ciupa? "To najbardziej oszczędna osoba, jaką znam", ale zaraz dodaje coś zaskakującego
Zaloguj się
 • mingolongo

  Oceniono 83 razy 61

  typowy polski janusz.

 • Mirek Mirek

  Oceniono 73 razy 45

  prawdziwa ci...aaaaaa a ten zburaczony donatan to wiesniak bez zawodu

 • snowball

  Oceniono 41 razy 33

  Ten cały Donatan wygląda jak przerośnięte niemowlę. Twarz jak rozgotowana pyza, gacie do kolan, intelekt stada winniczków.

 • waldwanze

  Oceniono 36 razy 28

  a o Luxurii słuch zaginął...

 • realsita

  Oceniono 23 razy 13

  Jasne. Nic im nie płaci. W takim razie panna Ola leciała na starcie grubo, czyli miała bogatego sponsora. Widać to po tym jak na fejsie udostępnia na sprzedaż samochód chłopaka (Nissan GTR) i zdjęcia z domu przed wyjściem na różnie gdzie w tle widać sprzęty najwyższej klasy. To po co jej jeszcze od Donatana kasa.

 • dziennikarz

  Oceniono 30 razy 12

  BOZE CO ZA SLOMIANOBURACZANY PALANT GRANATEM ODERWANY OD PLUGA!!??morde ma jak niewypal,zero talentu,dno!! panienki jakm ku... z hamburga-kicha szajs totalny!! wyglada jak ciota!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Płacił, nie płacił, pukał je, czy nie pukał w celach promocji oczywiście - jeden kij.

  Gość jest mega odpychający i nachalny. A jego "twórczość" co najmniej wątpliwej jakości.

 • Basq Bas

  Oceniono 20 razy 0

  Tak go wszyscy krytykujecie a zastanawiam się kto te wszystkie płyty kupuję ?? I czemu dzwoniąc do kogoś często słyszę jakiś HIT Donatana i Cleo jako sygnał oczekiwania. Czemu są w pierwszej 10 na listach przebojów ?? Jeżeli jej nie płacił a Ona się na to zgodziła to ich sprawa !! Po co to roztrząsać ?? Naprawdę mi Was szkoda. Ja Donatana bardzo szanuje , tak jak wszystkich ludzi, którzy odnieśli sukces. Nie poddali się. Są sobą. I się nie opierniczają !! :D tylko są szczęśliwi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX