Tylko u nas. Pierwszy wywiad od dawna. Kora o chorobie, show-biznesie i... Polsce. "Tu jest chlew, bagno, ściek"

Kora od września odpoczywała na Roztoczu, a w Warszawie pojawiała się sporadycznie. Spotkaliśmy się z piosenkarką kilka dni temu.

Artystka udzieliła nam wyjątkowego wywiadu. Opowiedziała m.in. o tym, jakim jest jurorem (zasiada w jury polsatowskiego "Must Be The Music. Tylko Muzyka"), a także o tym co sądzi o Polsce i Polakach. Ale rozmowa zeszła też na bardziej osobiste tematy. Kora wraca do zdrowia po chorobie nowotworowej.

Przez ostatnie lata nie czułam się tak dobrze ani psychicznie, ani fizycznie, jak się czuję teraz. To zasługa moich lekarzy i tego, że wszystko tak łaskawie się u mnie dobrze reperuje - wyznała nam.

Doniesienia o chorobie Kory pojawiły się w zeszłym roku. Artystka przeszła operację i wyczerpujące leczenie. Gwiazda przyznała w kwietniu, że "choroba została spacyfikowana".

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA KORY >>

Korę możecie oglądać w każdą niedzielę w programie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" w Polsacie o 20.05.

O życiu i karierze Kory Jackowskiej przeczytaj w biografii >>

Red

Więcej o:
Komentarze (29)
Tylko u nas. Pierwszy wywiad od dawna. Kora o chorobie, show-biznesie i... Polsce. "Tu jest chlew, bagno, ściek"
Zaloguj się
 • majaeczka

  Oceniono 375 razy 223

  I jak skomentować wypowiedź Cory?Oklaski na stojąco..wszystko co powiedziała,jest mądre..pod rozwagę,szczególnie politykom!Ma Pani rację..pracujemy bardzo dużo..a większość musi wybierać pomiędzy parówkami,a kaszanką..co jest nie tak?!

 • krystal89

  Oceniono 267 razy 165

  Pani Koro owacje na stojąco za te słowa! Te 4 zdania lepiej podsumowały sytuację Polaków niż niejedno badanie socjologiczne. Życzę powrotu do zdrowia.

 • bowke

  Oceniono 259 razy 143

  Kora wygląda pięknie. Wywiad...wypowiedzi mądre i rzeczowe. Wspaniała kobieta.

 • pannamigootka

  Oceniono 174 razy 122

  I Korę porównywać do jakiejś malowanej lali która ładnie śpiewa .. oj Edzia ,weź ty zjedz solonego śledzia . I Kora raczej nie podcina skrzydeł , bo najpierw ktoś z tych których krytykuje musiałby je mieć . I ma rację mówiąc ,że często zwykłe przeciętniaki mają się za kogoś wyjątkowego . Ja jeszcze dodam ,że często ludzie wyjątkowi mają się za przeciętnych .Takie to jest wszystko popaprane i nie ma lekko . A tak w ogóle to Korze dużo zdrowia :)

 • jagi

  Oceniono 148 razy 88

  Pani Coro,dziękuję za piękną laurkę wystawioną Polakom,...ma Pani absolutną rację,jesteśmy pięknym Narodem,...kto tego nie widzi,to jest po prostu ślepy,albo ma złą wolę.Pani rady udzielane dla młodych artystów są bezcenne,...wystarczy słuchać bez nadęcia ,...wprowadzić w życie,a będzie dobrze:)

 • pan.malowany

  Oceniono 99 razy 71

  No coz, prawed powiedziala i prosze zwrocic uwage, powiedziala to piekna polszczyzna z piekna dykcja (na ktora zawsze zwracala szczegolna uwage) i bez zadnych "cool" wstawek.

 • ja01

  Oceniono 175 razy 67

  Piękna i cudowna Kora. Kocham !

 • Mirosław S

  Oceniono 63 razy 39

  Pani Kora ma racje .. Pozdrawiam i życzę wszystkiego Dobrego ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX