Syn Małgorzaty Kożuchowskiej ma osobistego ochroniarza? Jak się czuje aktorka? Mamy komentarz menedżerki

"Małgosia czuje się wspaniale. Pod koniec roku wraca na plan serialu TVP2 "Rodzinki.pl" - zdradziła nam menedżerka Małgorzaty Kożuchowskiej, Gabriela Piekarniak.

Odkąd Małgorzata Kożuchowska urodziła syna, Jana Franciszka, w mediach pojawiło się sporo spekulacji dotyczących świeżo upieczonej mamy. Niektóre są zupełnie fantastyczne, jak na przykład ta, że aktorka chciałaby, żeby chrztu dziecku udzielił papież Franciszek. Inną arcyciekawą, ale jak się okazuje, zupełnie zmyśloną informacją jest plotka o tym, że niemowlę ma osobistego ochroniarza. Pogłoski o tym pojawiły się, kiedy aktorka z synem pojawiła się w szpitalu na wizycie kontrolnej. Tak napisano o mężczyźnie, który pomagał jej wtedy przy wejściu do budynku. Dementuje to Gabriela Piekarniak, menedżerka Małgorzaty Kożuchowskiej.

Jeden z pracowników szpitala rzeczywiście pomógł wnieść fotelik. Nie współpracuje on jednak w żadnym stopniu z Małgosią Kożuchowską. To po prostu uprzejmy mężczyzna, który pomógł kobiecie z małym dzieckiem. To naturalny, życzliwy gest. Nic więcej - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.
Kożuchowska jest częścią ekipy tworzącej serial Rodzinka.pl. W tej chwili aktorka ma przerwę w pracy, dowiedzieliśmy się jednak, kiedy wraca z powrotem na plan serialu.
Małgosia czuje się wspaniale. Pod koniec roku wraca na plan serialu TVP2 "Rodzinka.pl." Wspólnie z całą ekipą będzie pracować nad jego szóstą częścią. W czasie pierwszych tygodni będzie to tylko kilka dni zdjęciowych - informuje nas Piekarniak.

Jan Franciszek to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para jest małżeństwem od 30 sierpnia 2008 roku.

alex