Mucha może się bać. W jeansach jeszcze bardziej sexy wygląda Kaczorowska. Jednak to nie ona jest prawdziwą bohaterką TYCH zdjęć

Spójrzcie, kto jest z nią.

Do tej pory myśleliśmy, że to Annie Musze należy się tytuł najseksowniejszej polskiej gwiazdy w jeansach, jednak najnowsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej zachwiały tę pozycję. Choć nie ona najbardziej przykuwa na nich wzrok.

Marka Butcher's Pet Care i Dzielnica Wilanów m.st. Warszawy otworzyły niedawno specjalny plac zabaw dla psów, którego pomysłodawcą była Odeta Moro. Razem ze swoim pupilem do "Dog Parku" wybrała się ostatnio Agnieszka Kaczorowska. Byliśmy zaskoczeni, że wygląda tak seksownie w zwykłych dżinsach i bluzie z kapturem. A jednak!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ >>

Choć Kaczorowskiej nie można odmówić urody i powabu, to jednak nie ona gra pierwsze skrzypce na tych fotkach. Wiedzieliście, że pies aktorki wygląda jak ulubieniec internautów, "pieseł"? Ichi, bo tak nazywa się jej pupil, jest rasy Shiba inu, tej samej której najsłynniejszy pies w sieci.

Ichi sobie pobiegała i chyba dobrze się tam czuła. Poznała nowych znajomych i nieźle się z nimi dogadywała. Co więcej, mogłam też z nią potrenować wykonywanie poleceń z wykorzystaniem fantastycznych przeszkód. Byłam z niej bardzo dumna, bo większość natychmiast realizowała - opowiadała nam Kaczorowska.

Dla porównania - oryginalny "pieseł".

Pieseł Plotek.pl

karo

Więcej o:
Komentarze (18)
Mucha może się bać. W jeansach jeszcze bardziej sexy wygląda Kaczorowska. Jednak to nie ona jest prawdziwą bohaterką TYCH zdjęć
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 28 razy 26

  Wygląda normalnie. A ten pies jest rasy Akita.

 • olalola

  Oceniono 31 razy 19

  Dziewczyna ładna, młoda, zgrabna. Ale czy rzeczywiście wygląda "aż tak" seksownie w jeansach ? Owszem niczego jej nie brakuje ale przesadzać też nie ma co.

 • kasia82kasia82

  Oceniono 7 razy 5

  jest bardzo ładna, naturalnie urocza

 • prosiol

  Oceniono 8 razy 4

  To nie jest shiba inu tylko akita inu. Shiba jest dużo mniejszy. Mam akita inu i wygląda tak samo jak od Agnieszki. Zanim coś napiszecie, sprawdźcie czy macie racje

 • anna.o2

  Oceniono 6 razy 0

  To nie Shiba a Akita Inu, czyli tzw. Akita japońska. Plotkowi ignoranci, jak można pomylić tak różne rasy. Można nie znać się na zwierzętach i nie dostrzegać charakterystycznej ekspresji akity, ale te rasy różni około 30 cm w kłębie!!

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy -1

  a co na to Rysiu?

 • browaryr

  Oceniono 6 razy -2

  pies wyraznie daje do zrozumienia "weż sie odpier...ol"

 • baba_jaga

  Oceniono 8 razy -2

  CO wy z tą kaczorowską ? rzygam już nią , od wielu lat gra w klanie a wy teraz kapneliście się że jest ....................

 • Matylda Zwolinska

  Oceniono 9 razy -9

  Kaczorowska dalej masz coś napchane w prawy policzek, idźże to sobie usunąć i nie strasz ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX