Joannie L. postawiono zarzut spowodowania kolizji pod wpływem alkoholu. 6 punktów karnych i 400 zł mandatu

Gwiazda usłyszała zarzut.
Joanna L. dostała 6 pkt i 400 zł mandatu Gwiazda usłyszała zarzut. Joanna L., która spowodowała kolizję, usłyszała zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Dostała 6 pkt karnych i 400 zł mandatu Znana aktorka Joanna L., która w poniedziałek spowodowała kolizję, usłyszała zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Aktorka w chwili zdarzenia miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak udało nam się ustalić, oprócz zarzutu kierowania samochodem po pijanemu, Joanna L. otrzymała 6 punktów karnych i 400 złotych mandatu za spowodowanie kolizji. Joanna L. w poniedziałek uderzyła swoim porsche w dwa samochody. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej w Warszawie. Nikomu nic się nie stało. Od razu zabezpieczono prawo jazdy aktorki, ale ponieważ była pod wpływem alkoholu, nie można jej było od razu przesłuchać i postawić zarzutów. We wtorek aktorka przeprosiła za wydarzenia z poniedziałku.

Znana aktorka Joanna L., która w poniedziałek spowodowała kolizję usłyszała zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu.

Aktorka w chwili zdarzenia miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak udało nam się ustalić, oprócz zarzutu kierowania samochodem po pijanemu, Joanna L. otrzymała 6 punktów karnych i 400 złotych mandatu za spowodowanie kolizji.

Joanna L. w poniedziałek uderzyła swoim porsche w dwa samochody. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej w Warszawie. Nikomu nic się nie stało. Od razu zabezpieczono prawo jazdy aktorki, ale ponieważ była pod wpływem alkoholu, nie można jej było od razu przesłuchać i postawić zarzutów. We wtorek aktorka przeprosiła za wydarzenia z poniedziałku.

al