Gessler pierwszy raz cofnęła rekomendację dla lokalu z "Kuchennych rewolucji": Dzieje się tam dużo złego. Sprawdziliśmy

Napisała na Facebooku, że nie poleca już Łebskiej Chaty.
Gessler zmienia zdanie Restauratorka cofnęła rekomendację lokalu z "Kuchennych rewolucji" Restaurację "Łebska Chata" poznaliśmy w jednym z odcinków "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler była pod wielkim wrażeniem lokalu i umieściła go w swoim kulinarnym przewodniku "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". Ostatnio zaczęły jednak pojawiać się głosy, że lokal nie zasługuje na rekomendację. W związku z tym Gessler poinformowała na Facebooku, że wycofuje się z pochlebnych opinii na temat restauracji. Dodała też, że w Chacie dzieje się źle i zaapelowała do właściciela o poprawę. Wasze opinie ale również relacje moich dobrych znajomych i przyjaciół, którzy ostatnio odwiedzili tę restaurację uświadomiły mi, że popełniłam błąd ufając, że standard, który ustanowiłam nadal tam obowiązuje.... Z dużym smutkiem cofam swoją rekomendację dla "Łebskiej Chaty" i choć cały czas trzymam za Mirka kciuki, to dziś nie mogę jego restauracji polecić nikomu.... Dzieje się w niej dużo złego. Mirku, zadbaj o swoje miejsce, szanuj gości, nie zapominaj o naszych rozmowach.... - napisała Gessler. Myślicie, że właściciel "Łebskiej Chaty" zastosuje się do rad słynnej restauratorki?

" Cofam swoją rekomendację dla Łebskiej Chaty" - tak restauratorka napisała o jednym z lokali, który przeszedł "Kuchenną rewolucję".

Łebska Chata w Łebie była bohaterem jednego z odcinków "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler uczyniła z niej, jak czytamy na stronie lokalu, "prawdziwą rybną restaurację", ale to nie wszystko. Była pod wrażeniem właściciela i samego miejsca do tego stopnia, że Łebską Chatę umieściła w swoim kulinarnym przewodniku "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". Do Gessler zaczęły jednak dochodzić głosy od wielu fanów, że lokal nie zasługuje na rekomendację. Na swoim Facebooku ogłosiła więc, że ją cofa. Dodała też, że w Chacie dzieje się źle i zaapelowała do właściciela o poprawę.

Wasze reakcje tu, na Facebooku ale również relacje moich dobrych znajomych i przyjaciół, którzy ostatnio odwiedzili tę restaurację uświadomiły mi, że popełniłam błąd ufając w to, że standard, który ustanowiłam nadal tam obowiązuje.... Z dużym smutkiem cofam swoją rekomendację dla "Łebskiej Chaty" i choć cały czas trzymam za Mirka kciuki, to dziś nie mogę jego restauracji polecić nikomu.... dzieje się w niej za dużo złego. Mirku, zadbaj o swoje miejsce, szanuj swoich gości, nie zapominaj o naszych rozmowach....- napisała.

Również do nas dotarły informacje, że lokal nie zasługuje na polecenie. Rozmawialiśmy z jednym z gości Łebskiej Chaty, na którym lokal nie wywarł dobrego wrażenia.

Było tam brudno, zwłaszcza w łazience. Stoliki na zewnątrz były zakurzone. Na jedzenie czekało się 40 minut (co miało gwarantować jakość posiłków). Mimo to podano zimny rosół.

To jednak nie wszystko - nasz informator był bowiem świadkiem afery w lokalu.

Niezadowolony z obsługi klient uniósł się. Twierdził, że nie dostał tego, czego oczekiwał, a właściciel niesłusznie wykorzystuje nazwisko Magdy Gessler do promocji lokalu. Krzyczał, że restauracja nie zasługuje na jej polecenie, a wizerunek gwiazdy na tym cierpi - dodaje nasz informator.

Przeczytajcie całe oświadczenie Gessler.

Facebook.com/ Magda Gessler Facebook.com/ Magda Gessler

VicZobacz też: