TYLKO U NAS! Pełna lista uczestników "Tańca z Gwiazdami". Wśród tancerzy sporo niespodzianek

Sporo nowych twarzy.
Pełna lista uczestników "TzG" Wśród tancerzy sporo niespodzianek. Jasiek Mela zatańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno, a Misiek Koterski z Janją Lesar. Wiemy już dokładnie, "kto z kim" zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Jasiek Mela zatańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno, a Misiek Koterski z Janją Lesar. Wiemy już dokładnie, "kto z kim" będzie szalał na parkiecie w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Od jakiegoś czasu pojawiały się przecieki, dzięki którym poznawaliśmy kolejne nazwiska uczestników najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" oraz ich partnerów. W końcu znamy wszystkie pary i jako pierwsi podajemy pełny skład tancerzy. Wiemy już, że Stefano Terrazzino zatańczy z Agnieszką Sienkiewicz. Wcześniej trenował z Anetą Zając, którą doprowadził aż do zwycięskiego finału. Jasiek Mela zatańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno. Poprzednio tańczyła z Jackiem Rozenkiem. Debiutantką w programie jest Honey. Jej trenerem został Kamil Kuroczko - tancerz w stylu latin z klasą taneczną A. Na parkiecie zobaczymy także Annę Wyszkoni, która zawalczy o Kryształową Kulę z profesjonalnym wsparciem Jana Klimenta. A oto kompletna lista uczestników i ich trenerów: Jasiek Mela i Magdalena Soszyńska Michno; Misiek Koterski i Janja Lesar; Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak; Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki; Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino; Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska; Marcin Miller i Nina Tyrka; Honorata Skarbek "Honey" i Kamil Kuroczko; Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz (polska tancerka standardowa); Artur Dziurman i Valeriya Zhuravlyova (tancerka ukraińska, znana na przykład z "Got To Dance"); Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki; Anna Wyszkoni i Jan Kliment; Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński (prywatnie związany z Zhuravlyovą). To właśnie oni zawalczą o zwycięstwo w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Jasiek Mela zatańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno, a Misiek Koterski z Janją Lesar. Wiemy już dokładnie, "kto z kim" będzie szalał na parkiecie w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Od jakiegoś czasu pojawiały się przecieki, dzięki którym poznawaliśmy kolejne nazwiska uczestników najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" oraz ich partnerów. W końcu znamy wszystkie pary i jako pierwsi podajemy pełny skład tancerzy.

Wiemy już, że Stefano Terrazzino zatańczy z Agnieszką Sienkiewicz. Wcześniej trenował z Anetą Zając, którą doprowadził aż do zwycięskiego finału, a media spekulowały o ich romansie. Ciekawe, czy tym razem będzie równie dużo emocji! Jasiek Mela zatańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno. Poprzednio tańczyła z Jackiem Rozenkiem, a większość ich popisów na parkiecie kończyła się namiętnym pocałunkiem.

Debiutantką w programie jest Honey. Jej trenerem został Kamil Kuroczko - tancerz w stylu latin z klasą taneczną A. Na parkiecie zobaczymy także Annę Wyszkoni, która zawalczy o Kryształową Kulę z profesjonalnym wsparciem Jana Klimenta.

Honey Screen z Facebook.com/Honey

A oto kompletna lista uczestników i ich trenerów:

Jasiek Mela i Magdalena Soszyńska Michno

Misiek Koterski i Janja Lesar

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak

Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino

Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska

Marcin Miller i Nina Tyrka

Honorata Skarbek "Honey" i Kamil Kuroczko

Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz (polska tancerka standardowa)

Artur Dziurman i Valeriya Zhuravlyova (tancerka ukraińska, znana na przykład z "Got To Dance")

Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki

Anna Wyszkoni i Jan Kliment

Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński (prywatnie związany z Zhuravlyovą)

To właśnie oni zawalczą o zwycięstwo w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Skład uczestników poprzedniej edycji Plotek.pl także podał jako pierwszy.

Angelika Swoboda