Magdalena Modra miała wypadek samochodowy. Gwiazda jechała z córką

Prezenterkę Polsatu zabrano do szpitala.
Magdalena Modra miała wypadek Gwiazda jechała z córką Magda Modra z córką uczestniczyły w wypadku samochodowym. Obie trafiły do szpitala, dziecku na szczęście nic się nie stało. Prezenterka była hospitalizowana Magda Modra uczestniczyła w groźnym wypadku samochodowym i trafiła do szpitala. 13 sierpnia w Warszawie na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej zderzyły się dwa samochody - BMW i mini. W mini jechała prezenterka stacji Polsat Cafe, Magdalena Modra i jej córka. Obie trafiły do szpitala, dziecku na szczęście nic się nie stało. "Na środku skrzyżowania BMW zderzyło się z mini. Ranne zostały dwie osoby. Kobieta, kierująca mini, z ogólnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Małemu dziecku, które było przewożone w foteliku w mini, nic się nie stało. Zostało zabrane na badania" - podało TVN Warszawa. Przez prawie półtorej godziny przejazd al. Wilanowską był zablokowany, informuje Warszawa.gazeta.pl. BMW ścięło słup sygnalizacji świetlnej. Interweniowały policja i straż pożarna, która musiała rozcinać wrak samochodu, aby wydostać kierowcę BMW. On także został przewieziony do szpitala. - Dziennikarka musiała być hospitalizowana - mówi nam nasze źródło.

Magda Modra uczestniczyła w groźnym wypadku samochodowym i trafiła do szpitala.

13 sierpnia w Warszawie na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej zderzyły się dwa samochody - BMW i mini. W mini jechała prezenterka stacji Polsat Cafe, Magdalena Modra i jej córka. Obie trafiły do szpitala, dziecku na szczęście nic się nie stało.

Na środku skrzyżowania BMW zderzyło się z mini. Ranne zostały dwie osoby. Kobieta, kierująca mini, z ogólnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Małemu dziecku, które było przewożone w foteliku w mini, nic się nie stało. Zostało zabrane na badania - podało TVN Warszawa.

Przez prawie półtorej godziny przejazd al. Wilanowską był zablokowany, informuje Warszawa.gazeta.pl. BMW ścięło słup sygnalizacji świetlnej. Interweniowały policja i straż pożarna, która musiała rozcinać wrak samochodu, aby wydostać kierowcę BMW. On także został przewieziony do szpitala.

Dziennikarka musiała być hospitalizowana - mówi nam nasze źródło.

Magda Modra i Marek KrupskiKapif

al