Aktorka "M jak miłość" wzięła ślub! Tak mówiła o sukni: Ma dużo koronek i jest ozdobna. Miała rację?

Aktorka jest już mężatką.

Anna Gzyra, aktorka znana z serialu "M jak miłość" i Jakub Augustynowicz powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Para wzięła ślub w czwartek w Kościele św. Anny w Warszawie. Państwo młodzi przyjechali pod kościół czarnym porsche. Anna Gzyra miała na sobie suknię Royal Splendor. Przygotowania do ślubu ruszyły w lutym. Aktorka już wtedy zapowiadała, że jej suknia będzię imponująca. Jak widać, nie myliła się.

Przy wyborze sukni inspirowałyśmy się różnymi projektami. Moja sukienka została wyprodukowana przez firmę Royal Splendor i jest prześliczna. Znalazłyśmy z projektantką wspólny język. Nie byłam nakłaniana do włożenia czegoś, co mi się nie podoba, ale jest akurat modne. Wybrałyśmy kreację, w której wyglądam super. Suknia ma dużo koronek i będzie elegancka, ale dość ozdobna - mówiła w rozmowie z Newseria Lifestyle.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU ANNY GZYRY >>

Na wesele przybyli tylko najbliżsi pary młodej.

Ślub mnie nie stresuje, ale jeśli chodzi o wesele, to oczywiście chciałabym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyszliśmy z założenia, że zapraszamy tylko osoby, z którymi mamy rzeczywisty kontakt. To bardzo trudna decyzja, ale wspólnie postanowiliśmy, że nie chcemy organizować wesela na 300 osób. To nie wynika ze złej woli albo braku sympatii, tylko postanowiliśmy, że tego dnia chcemy być z ludźmi, z którymi czujemy się związani - wyjaśniła.

Mąż aktorki jest bankierem. Para poznała się 2 lata temu, a zaręczyła rok temu. Augustynowicz pomaga wychować aktorce trzyletnią córkę Helenę z poprzedniego związku.

Vic