Tak wyglądała i zachowywała się Górniak tuż po tym, jak ogłosiła rozstanie ze Schrammem. Fakt: Jest romans. Nocny odpowiada!

Świetne humory i pełny luz.

Śmiała się szczerze i prawie do łez, żartowała ze znajomymi, karmiła Michała Nocnego, przystojnego muzyka z zespołu Dustplastic - tak wyglądał pobyt Edyty Górniak w Kołobrzegu.

Edyta Górniak w doskonałym nastroju spędzała czas ze znajomymi i z Michałem Nocnym. Było to 29 czerwca, zaledwie 2 dni po opublikowaniu przez diwę oficjalnego oświadczenia, w którym przeczytaliśmy, że rozstała się z Piotrem Schrammem. Po koncercie w nadmorskiej miejscowości mało znanego muzyka zaczęto kojarzyć z Górniak.

Edyta podczas całego pobytu nie rozstawała się z Michałem i była w doskonałym nastroju. Wszyscy spodziewali się, że do hotelu zawita wielka diwa, tymczasem ona zachowywała się bardzo luźno i emanowała dobrym humorem - powiedział w rozmowie z Afterparty.pl pracownik hotelu.

Paparazzo udało się zrobić zdjęcia, jak Górniak... karmiła Michała Nocnego w restauracji. Być może właśnie to skłoniło redakcję Faktu do napisania o ich rzekomym romansie. Muzyk na Facebooku zdecydowanie zaprzeczył tym doniesieniom.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z RESTAURACJI >>

Dzisiejszego poranka poziom absurdu przerósł najśmielsze oczekiwania. Uprzejmie proszę o zaprzestanie wszelkich nieprawdziwych i krzywdzących publikacji na mój temat. Czy w 2014 roku to, że z kimś pracujesz oznacza, że z nim sypiasz? Chesney Snow, Baron i teraz ja. To wszystko w przeciągu jednego tygodnia. Przykro mi, ale i tym razem pudło - napisał.

Michał Nocny Screen z Facebook.com/Michał Nocny

Michał Nocny jest członkiem projektu muzycznego Dustplastic, powołanego do życia w 2006 roku. Współtworzony przez niego zespół gra nowoczesną muzykę soulową, opartą o elektroniczne brzmienia. Po Baronie z Afromental i amerykańskim muzyku Chesneym Snowie jest kolejnym mężczyzną, którego łączy się z Edytą Górniak. Nie ulega wątpliwości, że to nie koniec i że dopóki Edyta Górniak rzeczywiście się z kimś nie zwiąże, media co chwila będą ją "swatać" z kolejnymi mężczyznami.

alex