Imprez unikają jak ognia, ale nie uciekli przed paparazzi. Marina i Szczęsny na plaży

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nad polskim morzem.
Marina i Szczęsny na plaży Wokalistka i piłkarz wypoczywali nad polskim morzem Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzili kilka dni nad polskim morzem. Na plaży bawili się ze znajomi, ale też nie szczędzili sobie czułości. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzili kilka dni nad polskim morzem. Na plaży bawili się ze znajomi, ale też nie szczędzili sobie czułości. Miło na nich popatrzeć. Od końca zeszłego roku mamy w polskim show-biznesie kolejną parę, Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Pokazują się razem głównie na portalach społecznościowych, bo branżowych imprez unikają jak ognia. Jak zakochani spędzają razem wolny czas, możemy jednak podpatrzeć dzięki zdjęciom paparazzo, który spotkał parę na sopockiej plaży. Para nad polskim morzem bawiła się kilka dni. Na Wybrzeże przyjechali masywnym mercedesem, którego ceny zaczynają się od miliona złotych. Na szczęście pogoda dopisała, więc fani mogą cieszyć oczy widokiem idealnej figury piosenkarki, która na plaży pokazała się w dwóch różnych kostiumach. Oboje czas spędzali w towarzystwie swoich znajomych i ich dzieci. Para wspaniale odnajdywała się w roli ich opiekunów. Razem pływali w Bałtyku i grali w piłkę. Prym wiódł oczywiście Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu. Nie da się nie zauważyć, że jego muskulatura nieco różni się od tej, którą ma Robert Lewandowski...

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzili kilka dni nad polskim morzem. Na plaży bawili się ze znajomi, ale też nie szczędzili sobie czułości. Miło na nich popatrzeć.

Od końca zeszłego roku mamy w polskim show-biznesie kolejną parę, Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Pokazują się razem głównie na portalach społecznościowych, bo branżowych imprez unikają jak ognia. Jak zakochani spędzają razem wolny czas, możemy jednak podpatrzeć dzięki zdjęciom paparazzo, który spotkał parę na sopockiej plaży.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MARINY I SZCZĘSNEGO >>

Para nad polskim morzem bawiła się kilka dni. Na Wybrzeże przyjechali masywnym mercedesem, którego ceny zaczynają się od miliona złotych. Na szczęście pogoda dopisała, więc fani mogą cieszyć oczy widokiem idealnej figury piosenkarki, która na plaży pokazała się w dwóch różnych kostiumach. Oboje czas spędzali w towarzystwie swoich znajomych i ich dzieci.

Para wspaniale odnajdywała się w roli ich opiekunów. Razem pływali w Bałtyku i grali w piłkę. Prym wiódł oczywiście Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu. Nie da się nie zauważyć, że jego muskulatura nieco różni się od tej, jaką ma Robert Lewandowski ;) Zresztą, sami porównajcie...

 

karo