Imprez unikają jak ognia, ale nie uciekli przed paparazzi. Marina i Szczęsny na plaży

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nad polskim morzem.
Marina i Szczęsny na plaży Wokalistka i piłkarz wypoczywali nad polskim morzem Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzili kilka dni nad polskim morzem. Na plaży bawili się ze znajomi, ale też nie szczędzili sobie czułości. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzili kilka dni nad polskim morzem. Na plaży bawili się ze znajomi, ale też nie szczędzili sobie czułości. Miło na nich popatrzeć. Od końca zeszłego roku mamy w polskim show-biznesie kolejną parę, Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Pokazują się razem głównie na portalach społecznościowych, bo branżowych imprez unikają jak ognia. Jak zakochani spędzają razem wolny czas, możemy jednak podpatrzeć dzięki zdjęciom paparazzo, który spotkał parę na sopockiej plaży. Para nad polskim morzem bawiła się kilka dni. Na Wybrzeże przyjechali masywnym mercedesem, którego ceny zaczynają się od miliona złotych. Na szczęście pogoda dopisała, więc fani mogą cieszyć oczy widokiem idealnej figury piosenkarki, która na plaży pokazała się w dwóch różnych kostiumach. Oboje czas spędzali w towarzystwie swoich znajomych i ich dzieci. Para wspaniale odnajdywała się w roli ich opiekunów. Razem pływali w Bałtyku i grali w piłkę. Prym wiódł oczywiście Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu. Nie da się nie zauważyć, że jego muskulatura nieco różni się od tej, którą ma Robert Lewandowski...

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzili kilka dni nad polskim morzem. Na plaży bawili się ze znajomi, ale też nie szczędzili sobie czułości. Miło na nich popatrzeć.

Od końca zeszłego roku mamy w polskim show-biznesie kolejną parę, Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Pokazują się razem głównie na portalach społecznościowych, bo branżowych imprez unikają jak ognia. Jak zakochani spędzają razem wolny czas, możemy jednak podpatrzeć dzięki zdjęciom paparazzo, który spotkał parę na sopockiej plaży.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MARINY I SZCZĘSNEGO >>

Para nad polskim morzem bawiła się kilka dni. Na Wybrzeże przyjechali masywnym mercedesem, którego ceny zaczynają się od miliona złotych. Na szczęście pogoda dopisała, więc fani mogą cieszyć oczy widokiem idealnej figury piosenkarki, która na plaży pokazała się w dwóch różnych kostiumach. Oboje czas spędzali w towarzystwie swoich znajomych i ich dzieci.

Para wspaniale odnajdywała się w roli ich opiekunów. Razem pływali w Bałtyku i grali w piłkę. Prym wiódł oczywiście Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu. Nie da się nie zauważyć, że jego muskulatura nieco różni się od tej, jaką ma Robert Lewandowski ;) Zresztą, sami porównajcie...

 

karo

Więcej o:
Komentarze (18)
Imprez unikają jak ognia, ale nie uciekli przed paparazzi. Marina i Szczęsny na plaży
Zaloguj się
 • donald.szuja

  Oceniono 170 razy 162

  Marina Łuczenko na plaży od zadu, od przodu z boku, góry, dziury, dołu, księżyca. Chyba już was tępych ćwoków popier.....ło.

 • wegorz

  Oceniono 120 razy 84

  Lans , dziary i sponsor - ot ,gwiazda ..

 • rudy_to_pener

  Oceniono 52 razy 42

  a kto to jest ta marina?

 • foxylion

  Oceniono 43 razy 23

  37 zdjęcie, próchnica między czwórką, a piątką górną

 • b_e_t_i

  Oceniono 36 razy 10

  Marina troszkę się zaokrągliła :)

 • Adam Bobrowski

  Oceniono 17 razy 9

  A teraz porównajcie sobie ciała naszych piłkarzy z ciałami piłkarzy drużyn, które dostały się na mundial. I macie odpowiedź dlaczego w czasie mistrzostw świata nasi się opalają a inni grają. Czy to jest ciało zawodowego piłkarza? Jak się nad sobą nie pracuje to potem nie ma kondycji do biegania 90 min. po boisku. OK, to jest bramkarz więc nie ma za dużo do biegania, ale reszta (oprócz Lewandowskiego) też raczej jak Ronaldo nie wygląda.

 • forfiter_jr

  Oceniono 35 razy 7

  "...ale nie uciekli przed paparazzi..." No pewnie, ze nie. Oni sami ich zaprosili.

  A ceny "masywnego mercedesa" klasy G droga redakcjo zaczynają się od trzystu kilkudziesięciu tysięcy, więc nie piszcie głupot.
  Nawiasem mówiąc, trzeba mieć dobrze nawalone pod dachem, żeby wydać taką kasę na takie coś.

 • lenore

  Oceniono 57 razy 7

  Ja mysle, ze ona jest przykrywka. Zaden pilkarz nie przyzna sie,ze jest gejem, bo fani pilki nie sa specjalnie tolerancyjni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX