Kaczyńska audi, Dubieniecki porsche. Przyjechali osobno, ale czas spędzili razem. "Trudno powiedzieć, czy wznowią sprawę rozwodową"

Para spędziła czas razem z córkami.

Jeszcze kilka miesięcy temu planowali rozwód, ale wiele wskazuje na to, że w ogóle do niego nie dojdzie. Para podobno spędza razem dużo czasu. Ostatnio paparazzo przyłapał Martę Kaczyńską i Marcina Dubienieckiego na wspólnym wypadzie.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki spotkali się na na zakończeniu roku szkolnego córek. Każde z nich przyjechało innym autem, Kaczyńska audi, a jej mąż porsche. Jednak potem czas spędzili już wspólnie. Po rozdaniu świadectw cała czwórka wybrała się na plac zabaw. Dubieniecki był w świetnym nastroju. W pewnym momencie na oczach córek i żony zrobił na drabinkach imponującą akrobację. Marta Kaczyńska wyglądała jak zwykle elegancko. W czerwieni jej jeszcze chyba nie widzieliśmy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki Plotek Exclusive

Na początku czerwca sąd zawiesił postępowanie w sprawie ich rozwodu. Nie wiadomo, czy do niego dojdzie.

Trudno powiedzieć w tej chwili, czy sprawa w ogóle zostanie wznowiona - powiedział Tomasz Adamski, rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku w "Na żywo".

Nawet sama Kaczyńska zabrała głos w sprawie rozwodu - w rozmowie z Kingą Rusin w "DD TVN". Była w świetnym nastroju.

Ostatnio Edytę Górniak zapytała pani o ślub, to myślałam, że mnie o rozwód - powiedziała Kaczyńska.
Rozumiem, że rozwodu nie ma? - dopytywała Rusin.
Nie no, nie ma - odparła ze śmiechem.

Podobno para planuje wyjazd z dziećmi do Chorwacji.

Jestem pewna, że w Chorwacji Marta i Marcin odnajdą się na nowo. Przecież tak naprawdę oni się kochają i chcą być ze sobą - mówi w "Na żywo" znajoma Kaczyńskiej.

Dubieniecki złożył pozew o rozwód ostatniego dnia zeszłego roku. Rozprawa rozwodowa odbyła się 10 czerwca. To właśnie wtedy sąd zawiesił postępowanie.

Strony doszły do wniosku, że przyda im się więcej czasu na rozmowę co do dalszych losów małżeństwa. Teraz będą zapewne trwały negocjacje i ustalenia - mówił "Super Expressowi" mecenas Artur Wdowczyk.

Vic

Więcej o:
Komentarze (16)
Kaczyńska audi, Dubieniecki porsche. Przyjechali osobno, ale czas spędzili razem. "Trudno powiedzieć, czy wznowią sprawę rozwodową"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 268 razy 190

  "Kaczyńska audi, Dubieniecki porsche" Ciekawe imiona.

  "- Rozumiem, że rozwodu nie ma?
  - Nie no, nie ma". Wujaszek zabronił. Zagroził, że kotem poszczuje.

 • multirulf

  Oceniono 118 razy 56

  Jest to w Polsce przerażające, jak w tym ubogim w myślenie kraju klasyfikuje się LUDZI pod względem posiadania marki samochodu.25 lat temu jeździłem nie jednym Porsche,itp. starając zachowywać się jak kierowca Opla,Fiata,Forda itd.
  Ubogi moralnie kraj,szkoda!

 • mmmucha

  Oceniono 45 razy 27

  poszli na spacer, na drabinki i co? gazeto o co chodzi w tym artykule?

 • story_teller

  Oceniono 38 razy 22

  na placu zabaw urządzenia zgodnie z regulaminem służą do zabawy dzieciom do określonego wieku, czyli Dubieniecki popełnił wykroczenie używając ich samemu, te zdjęcia to materiał dowodowy dla policji lub straży miejskiej do mandatu :-)

 • marycha1

  Oceniono 97 razy 21

  Do Dubienieckiego - chłopie, jak najdalej od tego babska ! Ona ma takie geny, że nikt nigdy z nią nie wytrzyma. To drugi Jarosław ...

 • kocurxtr

  Oceniono 29 razy 17

  rozwód ?! w ultrakatolickiej rodzinie ?!
  wietrzę wyciagania kasiory ciąg dalszy...

 • wscibskii

  Oceniono 60 razy 16

  Coby nie mówić, wysportowany gość. Trzeba mieć niezłą parę w łapach i nie tylko, żeby zrobić taką "stójkę" jak na fotce nr 15.

 • tetradrachma

  Oceniono 18 razy 8

  Taki Dupieniecki czy inny Nowak to, dla polskiej hołoty, wzór wszelkich cnót. Nade wszystko "intelektu" i - sensu largo - moralności.

 • kuwaka

  Oceniono 11 razy 7

  Kaczynska permanentnie bezrobotna jezdzi Audi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX