Gordon Ramsay w polskim "MasterChefie"! "Złapał dobry kontakt z jurorami"

Światowej sławy kucharz i osobowość telewizyjna w Polsce.

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów kulinarnego mistrza - Gordona Ramsaya. Jest właśnie w Polsce i wraz ze stacją TVN nagrywa odcinki do nowego sezonu programu "MasterChef".

To będzie pierwszy raz, gdy w polskim "MasterChef" pojawi się juror groźniejszy niż Magda Gessler. Uczestników nowej edycji w jednym z odcinków będzie oceniać sam Gordon Ramsay. Światowej sławy kucharz, restaurator i autor książek kucharskich przebywa obecnie w Krakowie, gdzie powstają pierwsze odcinki do nowej serii kulinarnego show.

Jest bardzo komunikatywny i bardzo dobrze zna specyfikę pracy na planie takiego programu, przez co świetnie się z nim współpracuje. Złapał dobry kontakt z jurorami. Dla uczestników jest sprawiedliwy i traktuje ich bardzo uczciwie. Jestem pod ogromnym jego wrażeniem. To nie tylko świetny kucharz, ale też wspaniały człowiek - mówi nam osoba z produkcji "MasterChef".

Ramsay do Polski zabrał ze sobą córkę, Meggie.

Gordon RamsayFacebook.com/gordonramsay

Agnieszka Bielecka

Więcej o:
Komentarze (4)
Gordon Ramsay w polskim "MasterChefie"! "Złapał dobry kontakt z jurorami"
Zaloguj się
 • gr_ub_y

  Oceniono 37 razy 13

  A godo po naszemu?

 • Dziadek Antykler

  Oceniono 9 razy -1

  Ja zacznę showy oglądać dopiero wtedy, gdy wejdą w fazę ostatniego stadium zidiocenia i zdziwaczenia typu: sraaaaanie na ekranie, taniec z prąciami, rzut osłem do celu czy szydera z reżysera. Obecny poziom to zwykłe odmóżdżanie głów. Szczerze przyznam, że po cichu eliminuję ze swojego środowiska osoby śledzące poczynania sportowe wszelkiej maści kucharzy, tancerzy, śpiewaków itp. Wiem, że na takich dekli szkoda czasu.

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy -14

  Dżizus ile można podniecać się jakimiś kucharzami??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX