Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek na (przedślubnej?) kolacji. Piękny hotel i bliscy znajomi

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek przygotowują się do ślubu?
Kuba Wesołowski na przedślubnej kolacji Piękny hotel i bliscy znajomi. Aktor i jego narzeczona Agnieszka Szczurek szykują się do ślubu? Ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek coraz bliżej. Nadal do końca nie wiadomo, kiedy przypada ich wielki dzień. Pod koniec kwietnia narzeczona aktora pokazała na Instagramie zdjęcie z wieczoru panieńskiego. Na przyjęcie weselne zaproszono ponad 100 osób. Druhną będzie siostra panny młodej, drużbą zaś kolega pana młodego - informuje "Rewia". Podobno ceremonia ma się odbyć w nadchodzący weekend. Te przypuszczenia zdają się potwierdzać zdjęcia z podwarszawskiego hotelu, który należy do Wesołowskiego. Jak się okazuje, ostatnio para zorganizowała tam uroczystą kolację dla najbliższych. Czyżby była to kolacja przedślubna?

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek wyprawili uroczystą kolację dla najbliższych. Co ze ślubem? Podobno ma być w najbliższy weekend.

Ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek coraz bliżej. Nadal do końca nie wiadomo, kiedy przypada ich wielki dzień. Pod koniec kwietnia narzeczona aktora pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z wieczoru panieńskiego. Chwilę później "Rewia" podała, że para ma się pobrać... w zeszły weekend.

Na przyjęcie zaproszono ponad 100 osób. Druhną będzie siostra panny młodej, drużbą zaś kolega pana młodego - informuje "Rewia".

Plotkuje się, że ta data miała jedynie zmylić media, a tak naprawdę ceremonia jest zaplanowana na nadchodzący weekend.

Agnieszka SzczurekInstagram.com

Te przypuszczenia zdają się potwierdzać zdjęcia z hotelu Brant (w Wiązownie pod Warszawą), który należy do Wesołowskiego, gdzie para w sobotę wieczorem urządziła uroczystą (przedślubną?) kolację dla najbliższych.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z KOLACJI >>

Hotel Brant, należący do Kuby WesołowskiegoPlotek Exclusive

karo

Więcej o: