Dorota Gardias na zakupach z córką. Hania ma już 9 miesięcy

Mała jest urocza.

Córka Doroty Gardias 7 września skończy rok. Pogodynka ostatnio wybrała się z Hanią na zakupy.

Już na kilka miesięcy przed porodem prezenterki TVN Meteo i "Dzień dobry TVN", jej menedżer zdradził w rozmowie z Plotek.pl, że pokój małej Hani urządza sklep Muppetshop.

Dorota Gardias czuje się fantastycznie, jest na etapie urządzania pokoju dla dziecka, zakupu mebli, ubranek, środków do pielęgnacji dziecka. Wynajęła firmę Muppetshop, która kompleksowo urządziła pokój, od A do Z. Dorota Gardias jest teraz na etapie zakupu wózka, na razie się waha, szuka odpowiedniego modelu - zdradził nam Patryk Wolski.

Pokój został urządzony w afrykańskim stylu (Afrykańskie motywy, dużo beżu i... Zobacz, jak wygląda pokój córeczki Doroty Gardias). W Muppetshop pogodynka kupiła też ubrania dla Hani (z butiku Groshki.pl, oferującego modę najlepszych dziecięcych projektantów).

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DOROTY GARDIAS Z CÓRKĄ >>

Dorota Gardias cały czas chętnie robi zakupy w tym sklepie - kilka dni temu odwiedziła go z córką. Kupiła m.in. książeczkę "Spot loves his Mum" z kultowej serii anglojęzycznych książeczek o piesku Spocie oraz produkty francuskiej marki Collegien, znanej z kultowych skarpetek i bucików. Pogodynka współpracuje ze sklepem - w grudniu Dorota, wraz z innymi gwiazdami oraz Muppetshop, przygotowała prezenty świąteczne dla samotnych matek.

Pogodynka w "Dzień dobry TVN" prowadzi własny cykl, "Projekt mama", a teraz została redaktor naczelną portalu Topmaluchy.pl, który skupia się na stylu życia współczesnych mam i ich dzieci, jest skarbnicą dobrych rad oraz ciekawych informacji dla młodych rodziców.

Red