Brzuch jak Ewa Chodakowska, biceps niczym Anna Lewandowska. Marta Kaczyńska w bikini na plaży

Marta Kaczyńska na plaży.
Marta Kaczyńska w bikini na plaży Córka nieżyjącego prezydenta ma ciało prawdziwej sportsmenki. W ten weekend Marta Kaczyńska razem ze swoimi dwiema córkami i znajomymi wybrała się nad morze. Córka nieżyjącego prezydenta ma ciało prawdziwej sportsmenki. Bardzo zazdrościmy mieszkańcom Wybrzeża, że mają możliwość spędzania każdej wolnej chwili na plaży. W ten weekend skorzystała z niej gdynianka, Marta Kaczyńska. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego, razem ze swoimi dwiema córkami Ewą i Martyną oraz znajomymi, wybrała się nad morze. Paparazzo wyśledził grupę na sopockiej plaży. Kaczyńska na plaży opalała się przez około 3 godziny, skutecznie zawstydzając innych umięśnionym ciałem. Gdy zaszło słońce, wybrała się z córkami na spacer. Dwa dni po leniwym weekendzie, we wtorek, Marta Kaczyńska stawiła się w gdańskim sądzie na rozprawie rozwodowej z Marcinem Dubienieckim.

Marta Kaczyńska ma ciało prawdziwej sportsmenki: ani grama tłuszczu i wyrzeźbione mięśnie.

Bardzo zazdrościmy mieszkańcom Wybrzeża, że mają możliwość spędzania każdej wolnej chwili na plaży. W ten weekend skorzystała z niej gdynianka, Marta Kaczyńska. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego, razem ze swoimi dwiema córkami Ewą i Martyną oraz znajomymi, wybrała się nad morze. Paparazzo wyśledził grupę na sopockiej plaży.

Marta Kaczyńska, bikini, plaża, Sopot, brzuch, córka, dzieci, dzieckoPlotek Exclusive

Kaczyńska na plaży opalała się przez około 3 godziny, skutecznie zawstydzając innych umięśnionym ciałem. Gdy zaszło słońce, wybrała się z córkami na spacer.

<< ZDJĘCIA MARTY KACZYŃSKIEJ W BIKINI >>

Marta Kaczyńska, bikini, plaża, Sopot, brzuch, córka, dzieci, dzieckoPlotek Exclusive

Dwa dni po leniwym weekendzie, we wtorek, Marta Kaczyńska stawiła się w gdańskim sądzie na rozprawie rozwodowej z Marcinem Dubienieckim (Zobacz: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki w sądzie. Rozprawa trwała około 40 minut [ZDJĘCIA]).

karo