Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki w sądzie. Rozprawa trwała około 40 minut [ZDJĘCIA]

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki rozwodzą się.
Kaczyńska i Dubieniecki w sądzie Rozprawa trwała około 40 minut We wtorek o 9.10 w sądzie okręgowym w Gdańsku rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Trwała około 40-50 minut Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki są po kolejnej sprawie rozwodowej. We wtorek o 9.10 w sądzie okręgowym w Gdańsku rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Trwała około 40-50 minut. Kaczyńska pod sąd podjechała sama swoim audi dosłownie na minutę przed rozpoczęciem rozprawy. Marcin Dubieniecki przybył wcześniej nowym modelem BMW. Z sądu wyszli w pośpiechu, tylnym wyjściem, aby uniknąć paparazzi - najpierw Dubieniecki, później Kaczyńska - informuje nas nasze źródło. Para miała rozwieść się 8 maja. W ostatniej chwili przełożono jednak sprawę. Będzie to już drugi rozwód córki zmarłego prezydenta. Pięć lat temu rozstała się z Piotrem Smuniewskim.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki są po kolejnej sprawie rozwodowej. Mamy zdjęcia z sądu.

We wtorek o 9.10 w sądzie okręgowym w Gdańsku rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Trwała około 40-50 minut.

Rozprawa rozwodowa Kaczyńskiej i Dubienieckiego. Plotek Exclusive

Kaczyńska pod sąd podjechała sama swoim audi dosłownie na minutę przed rozpoczęciem rozprawy. Marcin Dubieniecki przybył wcześniej nowym modelem BMW. Z sądu wyszli w pośpiechu, tylnym wyjściem, aby uniknąć paparazzi - najpierw Dubieniecki, później Kaczyńska - informuje nas nasze źródło.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Para miała rozwieść się 8 maja. W ostatniej chwili przełożono jednak sprawę.Będzie to już drugi rozwód córki zmarłego prezydenta. Pięć lat temu rozstała się z Piotrem Smuniewskim.

A tak Marta Kaczyńska wypowiedziała się o rozwodzie w "Dzień dobry TVN":

karo

Więcej o:
Komentarze (20)
Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki w sądzie. Rozprawa trwała około 40 minut [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • taglinda

  Oceniono 289 razy 245

  ani chybi to znaczy, że pani Marta jest w ciąży, przy czym ojcem nie jest aktualny dopóki-śmierć-nas-nie-rozłączy małżonek Marcin D.

  Jest coś takiego jak włóczęgostwo seksualne, ale zasadniczo z tego wyrasta się po studiach, no i nie kolekcjonuje się potomstwa z poszczególnych etapów. Czyżby nowy model katolicyzmu?

 • rzygamnaplotka

  Oceniono 230 razy 194

  fiu fiu... czyżby znów była w ciąży?

 • rzygamnaplotka

  Oceniono 163 razy 139

  mnie tylko ciekawi czy poprzedni mąż obciążony jest alimentami na nieswoje dziecko.. i czy dziecko Marcina D. jest jego dzieckiem, czy również kogoś innego

 • morgana50

  Oceniono 132 razy 112

  spójrzmy na sprawę Marty K. z perspektywy zwykłego Kowalskiego - pannica zakochuje się w nieodpowiednim chłopaku, którego nie akceptują rodzice, dziwnym zbiegiem okoliczności zaraz potem wychodzi za mąż za innego chłopaka i rodzi się "wcześniak" - ciąża trwała 5-6 miesięcy, jakiś czas potem małżonkowie rozwodzą się i okazuje się, że córeczka nie jest tatusia, a mamusia jest w kolejnej ciąży i ZNÓW NIE Z TATUSIEM!!! rodzina rozpada się, a mamusia wychodzi za mąż za ( już teraz) pana, tego nieodpowiedniego i nieakceptowanego przez rodziców!! wszelkie znaki na niebie i ziemi "krzyczą", że to małżeństwo też długo nie potrwa i że będzie kolejny rozwód!!! zwykła Kowalska byłaby w takim wypadku (mimo XXI w) olpotkowana, wykluczona z większości grup towarzyskich, uważana za "puszczalską" i prawie "nieciężkich obyczajów" - tymczasem Marta K. jest akceptowana w towarzystwie, ludziska użalają się nad nią!!! KOLEJNY CUD NAD WISŁĄ ?!?!?!?

 • ateofi

  Oceniono 95 razy 67

  No cóż ta menda Dubieniecki ożenił się z tą brzydką jak noc Martą z powodu jej nazwiska. Liczył cwaniak na zrobienie kariery politycznej dzięki parze prezydenckiej i Jarkowi, a tu guzik. Był kiedyś niezły artykuł o tym facecie w "Polityce'. Żaden jego związek z kobietą nie był szczery, tylko podyktowany interesownością.

 • marycha1

  Oceniono 61 razy 53

  Polka patriotka, wzór do naśladowania ... uha ha !

 • blue911

  Oceniono 77 razy 53

  Hahahah. Zalosna laska.

 • 1234qwerty

  Oceniono 68 razy 46

  No i kolejna afera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX