Wendzikowska zaręczyła się PO MIESIĄCU znajomości. "To miłość od pierwszego wejrzenia"

Wiemy, kim jest jej wybranek.
Wendzikowska zaręczyła się po miesiącu Patryk Ignaczak to miłość dziennikarki i aktorki od pierwszego wejrzenia. Anna Wendzikowska zaręczyła się ze swoim nowym chłopakiem. Patryk Ignaczak rzeczywiście jest "nowy". Para spotyka się bowiem ze sobą dopiero od miesiąca... Anna Wendzikowska zaręczyła się ze swoim nowym chłopakiem. Patryk Ignaczak rzeczywiście jest "nowy". Para spotyka się bowiem ze sobą dopiero od miesiąca... Nigdy nie przypuszczaliśmy, że Anna Wendzikowska ma taką romantyczną naturę! Zakochana dziennikarka właśnie powiedziała "tak" swojemu nowemu ukochanemu, byłemu wokaliście zespołu Audiofeels, Patrykowi Ignaczakowi. Są ze sobą dopiero od miesiąca, ale kompletnie zwariowali na swoim punkcie. To była miłość od pierwszego wejrzenia - zdradza znajomy pary w rozmowie z Plotek.pl. - Poznali się na jednej z branżowych imprez i od razu przypadli sobie do gustu. Ani potrzebny był ktoś taki, jak Patryk. On jest niesamowicie szarmancki, traktuje ją jak księżniczkę i jest w niej zakochany po uszy. Ania potrzebowała kogoś takiego. Niedawno zakończyła trudny 4-letni związek. Przy Patryku w końcu jest szczęśliwa.

Anna Wendzikowska zaręczyła się ze swoim nowym chłopakiem. Patryk Ignaczak rzeczywiście jest "nowy". Para spotyka się bowiem ze sobą dopiero od miesiąca...

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że Anna Wendzikowska ma taką romantyczną naturę! Zakochana dziennikarka właśnie powiedziała "tak" swojemu nowemu ukochanemu, byłemu wokaliście zespołu Audiofeels, Patrykowi Ignaczakowi. Są ze sobą dopiero od miesiąca, ale kompletnie zwariowali na swoim punkcie.

To była miłość od pierwszego wejrzenia - zdradza znajomy pary w rozmowie z Plotek.pl. - Poznali się na jednej z branżowych imprez i od razu przypadli sobie do gustu. Ani potrzebny był ktoś taki, jak Patryk. On jest niesamowicie szarmancki, traktuje ją jak księżniczkę i jest w niej zakochany po uszy. Ania potrzebowała kogoś takiego. Niedawno zakończyła trudny 4-letni związek. Przy Patryku w końcu jest szczęśliwa.

O zaręczynach para poinformowała na Facebooku.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak Facebook.com/ania.wendzikowska

patryk ignaczak, anna wendzikowska Instagram.com/aniawendzikowska

Plotek.pl gratuluje zakochanym i życzy, by ich uczucie trwało!

aga