TYLKO U NAS! Dosłownie w ostatniej chwili udało nam się skontaktować z Donatanem. Jak wypadli na próbie? "Byliśmy w szoku, bo..."

Jak czują się kilka godzin przed koncertem?

Już dziś wieczorem odbędzie się drugi półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze, w którym Polskę reprezentować będą Donatan i Cleo. Udało nam się porozmawiać z całą ekipą dosłownie na moment przed wyjazdem z hotelu do B&W Hallerne, gdzie organizowany jest koncert.

Ekipa Donatana jest już w pełnej gotowości przed wieczornym koncertem. Tylko nam zdradzili, jakie mają nastroje przed półfinałem i jak wypadła wczorajsza próba generalna.

Trochę się stresujemy, ale atmosfera jest bardzo pozytywna, dlatego też zamierzam cały ten stres i niepokój przekuć w pozytywną energię, którą zobaczycie dziś na scenie - powiedziała Cleo w rozmowie z Plotek.pl.

Poza Cleo na scenie wystąpi jeszcze 5 dziewczyn. Ola Ciupa i Paula Tumala to modelki, które na scenie zajmować się będą ubijaniem masła i praniem.

My się już dziś nie stresujemy. Większy stres miałyśmy przed wczorajszą próbą generalną. Ale podczas występu spotkałyśmy się z tak pozytywnym przyjęciem, że byłyśmy w szoku. Gdy pokazywano nas na telebimach, usłyszałyśmy aplauz i oklaski. Dziś skupimy się tylko, by zrobić dobry show i Was nie zawieść. Pokażemy dziś "polish power", pozytywną energię i moc. Możliwość występu tutaj to dla nas wielka radość.

Oprócz Oli i Pauli na scenie zobaczymy również Alesię Turonak, Sylwię Klan i Annę Łapińską, tancerki z zespołu "Mazowsze". Jak widać, w zespole zabrakło Luxurii Astaroth, gwiazdy teledysku do piosenki "My Słowianie".

Ola Ciupa i Paula Tumala Sceen z Facebook.com

Zgodnie z zasadami konkursu dany kraj może reprezentować maksymalnie 6 uczestników. Z tego powodu Donatana nie zobaczymy na scenie, ponieważ wolał ustąpić miejsca pięknym dziewczynom ze swojej ekipy, których jest właśnie 6. Jednak wspiera je aż do ostatnich chwil przed koncertem.

Donatan jest dla nas dużym wsparciem. Ciągle nam powtarza, że musimy w siebie wierzyć, bo nie jesteśmy tu przez przypadek. Według niego jesteśmy najlepsze.
Damy czadu, będzie dobrze. Teraz już musimy jechać, do zobaczenia wieczorem - powiedział nam Donatan.

Transmisja z byłego kompleksu przemysłowego B&W Hallerne w Kopenhadze, obecnie używanego do celów rozrywkowych, rozpocznie się w TVP1 już o 21 (komentatorem będzie oczywiście Artur Orzech).

Za nami pierwsze półfinały, które odbyły się w Kopenhadze 6 maja. Do finału dostało się 10 państw z 16. Teraz zaprezentuje się 15 krajów, w tym właśnie Polska. Poza nami wystąpią jeszcze przedstawiciele Malty, Izraela, Norwegii, Gruzji, Austrii, Litwy, Finlandii, Irlandii, Białorusi, Macedonii, Szwajcarii, Grecji, Słowenii i Rumunii. Dziewczyny Donatana wystąpią z numerem startowym 5.

Donatan Cleo Sceen z Facebook.com

PeeR

Więcej o:
Komentarze (16)
TYLKO U NAS! Dosłownie w ostatniej chwili udało nam się skontaktować z Donatanem. Jak wypadli na próbie? "Byliśmy w szoku, bo..."
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 365 razy 295

  Powodzenia!!! I cycki też niech się trzymają i nie opadają :)

 • morfeusz_1

  Oceniono 140 razy 106

  "Bo dziś nieważne czy spoko nawijasz jeśli dobre masz teledyski
  Dziś nieważne czy potrafisz śpiewać tylko czy duże masz cycki"

  Vavamuffin - Supamolly

 • onomatopeja

  Oceniono 155 razy 77

  Od długiego czasu nie oglądam Eurowizji , nie daje po prostu rady z tym abstrakcyjnym i groteskowym konkursem piosenki nijakiej.Od czasu do czasu zdarzy sie super piosenka ( w zeszłym roku Loreen "Euphoria")Ale ogólnie ta "wiejska" pioseneczka pasuje to tego klimatu :D:D.No cóż nie jestem zołza ;) i życze powodzenia :D

 • rohan

  Oceniono 132 razy 40

  co to jest, festiwal piosenki, czy casting do burdelu?

 • super_benek

  Oceniono 56 razy 34

  Apel do modelek widocznych na zdjęciu: przestańcie sobie powiększać usta, po co wam to!!! Zostawcie glonojady paniom, dla których to jest jedyny sposób na wyróżnienie się. Powodzenia na występach!

 • marektatarski

  Oceniono 30 razy 26

  Co jak co, ale dziewuchami to możemy się chwalić na świecie :)

 • muminos1975

  Oceniono 40 razy 10

  laski ma zdrowe te dwie , oj :) ta trzecia jakas dziwna taka jest.

 • dziennikarz

  Oceniono 23 razy 9

  JEDYNE CO FANTASTYCZNE TO ELEKTORNICZNA SCENOGRAFIA!!!!

 • danny_boy

  Oceniono 19 razy 7

  Już kilka dni się nie golę. Mogę już występować w Eurowizji. Piosenkę też już przygotowałem przeciętną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX