W "X Factor" idą jak burza. Jeden z nich pracuje u Wojewódzkiego. "To nie jest żadna tajemnica"

Pomyślnie przeszli morderczy "boot camp" i pierwszy występ na żywo w najnowszej edycji "X Factora". Grupa Cała Góra Barwinków idzie przez program jak burza.

Kuba Kaczmarek, lider zespołu, nigdy nie ukrywał, że zna się z jednym z jurorów programu "X Factor", Kubą Wojewódzkim. Czy nie widzi tu konfliktu albo czy nie liczy na ulgowe potraktowanie swojego zespołu przez showmana?

To, że znamy się z Kubą nie jest żadną tajemnicą. Już w pierwszym odcinku castingowym Kuba mówił o tym. Rzeczywiście współpracuję z nim przy produkcji jego autorskiego programu telewizyjnego, ale nasze kontakty mają charakter czysto zawodowy. W "X Factor" jest 4 jurorów, ale i tak najważniejszy jest ten piąty, czyli widzowie, którzy samodzielnie decydują, kto zostaje, a kto odpada z rywalizacji - mówił w rozmowie z Plotek.pl Kuba Kaczmarek.

W przeszłości grupa trzykrotnie gościła w programie Wojewódzkiego. W najnowszym odcinku "X Factor" i jednocześnie pierwszym, w którym zespoły grały na żywo, Cała Grupa Barwinków wykonała własną wersję piosenki "Take On Me" zespołu A-ha.

Jesteście radykalni w radości, przechodzicie dalej - mówił wtedy Kuba Wojewódzki do członków zespołu.

Zespół tworzą muzycy z Warszawy i Kłobucka. Choć CGB ma już na swoim koncie 4 krążki, to jednocześnie przyznają, że występ taki jak ostatnio jest dla nich czymś nowym.

Jesteśmy doświadczony zespołem, ale program telewizyjny, jeszcze na żywo, to dla nas zupełnie nowe doświadczenie, i to doświadczenie cenne. Sporo się nauczyliśmy - mówił nam Kuba Kaczmarek.

Kaczmarek liczy po cichu, że dzięki programowi uda im się odnieść sceniczny sukces.

Nie jesteśmy zawodowymi muzykami, nie kończyliśmy szkół muzycznych, jedyne co mamy, to nasze doświadczenie sceniczne i własne wyczucie. Co do zabawy na planie i podczas programu, to staramy się nie zapominać o tym, że to jednak tylko program TV i chcemy podejść do tego na takim luzie, na jakim się da. Chociaż wiadomo, że tego typu show może być trampoliną do sukcesu.

Muzyka, którą grają, nie jest zbyt popularna, jednak Kaczmarek nadzieję, że ich udział w "X Factor" to zmieni.

Nie należy zapominać, że mimo że gramy ze sobą od dawna, wciąż jednak jesteśmy zespołem bardzo niszowym, nawet jak na niszę reggae, z którą jesteśmy kojarzeni. Gramy ska, a to jest muzyka niespecjalnie popularna, nawet wśród reggaeowców. I dlatego chcemy pokazać ją szerszej publiczności, bo jest tego warta.

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
W "X Factor" idą jak burza. Jeden z nich pracuje u Wojewódzkiego. "To nie jest żadna tajemnica"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 10

  "W "X Factor" jest 4 jurorów, ale i tak najważniejszy jest ten piąty, czyli widzowie..."
  Już to widzę. W większości wypadków takie programy to ustawki. I to tych 4 jurorów decyduje, kto zostaje, a kto wypada. Widzowie są od oglądania reklam.

 • marta3475

  Oceniono 21 razy -1

  od dawna wiadomo, że ci pseudo amatorzy lub aktorzy w TVN toi podstawione,ustawione osoby.
  Dlatego ja TVN nie oglądam, żaden program nie jest już dla mnie wiarygodny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX