Wiemy, dlaczego Kasia Cichopek była w szpitalu. "Najprawdopodobniej powodem..."

Przemęczenie czy coś poważniejszego?
Kasia Cichopek w szpitalu Przemęczenie czy coś poważniejszego? Kasia Cichopek zamieściła na Facebooku zdjęcie z pobytu w szpitalu. Najprawdopodobniej powodem złego samopoczucia jest przepracowanie Aktorka zaniepokoiła swoich fanów zdjęciem ze szpitala. Okazało się, że Katarzyna Cichopek poczuła się źle i mąż, Marcin Hakiel, zawiózł ją do szpitala. - Kasia wczoraj źle się poczuła, więc Marcin zdecydował zabrać ją rano do szpitala. Najprawdopodobniej powodem złego samopoczucia jest przepracowanie. Dwoje dzieci, praca na planie i porządki przedświąteczne. To wszystko. Kasia na pewno nie jest w ciąży - powiedziała nam Aldona Wleklak, menedżerka aktorki. Kasia czuje się już lepiej.

Dziś rano Kasia Cichopek udostępniła na swoim profilu zdjęcie ze szpitala. Wiemy, co się stało aktorce.

Aktorka zaniepokoiła swoich fanów zdjęciem ze szpitala. Okazało się, że Katarzyna Cichopek poczuła się źle i mąż, Marcin Hakiel, zawiózł ją do szpitala.

Kasia wczoraj źle się poczuła, więc Marcin zdecydował zabrać ją rano do szpitala. Najprawdopodobniej powodem złego samopoczucia jest przepracowanie. Dwoje dzieci, praca na planie i porządki przedświąteczne. To wszystko. Kasia na pewno nie jest w ciąży - powiedziała nam Aldona Wleklak, menedżerka aktorki.

Katarzyna Cichopekfacebook/katarzynacichopek

Kasia czuje się już lepiej. Niedawno napisała na Facebooku:

katarzyna cichopekScreen z Facebook.com/KatarzynaCichopek

Katarzyna CichopekKapif