Wiemy, co (i z kim!) Edyta Górniak robiła w Lizbonie

Co Edyta Górniak robiła w Lizbonie? To dla wokalistki ważne miejsce Z okazji setnego odcinka programu "20m2 Łukasza", prowadzący i jego specjalny gość - Edyta Górniak - wybrali się na rozmowę aż do Lizbony. Premiera w środę. Edyta Górniak wybrała się do Lizbony w towarzystwie pewnego mężczyzny. Co tam robiła? My to wiemy! Łukasz Jakóbiak od zawsze chciał zaprosić Edytę Górniak do kawalerki, ale diwa rzadko udziela wywiadów. Dla Jakóbiaka zrobiła jednak wyjątek. Z okazji jubileuszowego, setnego odcinka, oboje wybrali się na rozmowę aż do Lizbony. - Czekałem na ten wywiad aż 2 lata. Chciałem, aby ten jubileuszowy odcinek miał specjalną oprawę, dlatego też zdecydowałem się go nagrać po raz pierwszy poza kawalerką - mówił Jakóbiak. Lizbona jest dla wokalistki wyjątkowym i ważnym miejscem, dlatego też Łukasz Jakóbiak wyjątkowo zgodził się nagrać rozmowę w stolicy Portugalii, pomimo, że Edyta Górniak datę wybrała... dzień wcześniej. Będzie okazja zobaczyć ją bez blasku fleszy, w wersji casual i przy basenie. Artystka opowiedziała m.in. o miłości, rozczarowaniach i o tym co ją irytuje. Opowiedziała również, o tym jaką rolę pełni w jej życiu syn, który mając 10 lat powiedział mamie, co o niej myśli. Podzieliła się także spostrzeżeniami odnośnie polskiego show biznesu i mediów. Wywiad odkrył różne oblicza Edyty Górniak, których nie widzieli chyba nawet jej najwierniejsi fani. Jubileuszowy, 100. odcinek programu "20m2 Łukasza" trwa 100 minut i został podzielony na 3 części. Premiera pierwszej w środę o godzinie 20 na oficjalnym kanale "20m2 Łukasza" na Youtube. Druga i trzecia część wywiadu zostanie opublikowana w sobotę o 20.

Edyta Górniak wybrała się do Lizbony w towarzystwie pewnego mężczyzny. Co tam robiła? My to wiemy!

Łukasz Jakóbiak od zawsze chciał zaprosić Edytę Górniak do kawalerki, ale diwa rzadko udziela wywiadów. Dla Jakóbiaka zrobiła jednak wyjątek. Z okazji jubileuszowego, setnego odcinka, oboje wybrali się na rozmowę aż do Lizbony (zobacz: Edyta Górniak relaksowała się w Lizbonie. Nie uwierzycie, kto jej towarzyszył!).

Czekałem na ten wywiad aż 2 lata. Chciałem, aby ten jubileuszowy odcinek miał specjalną oprawę, dlatego też zdecydowałem się go nagrać po raz pierwszy poza kawalerką - mówił Jakóbiak.

Lizbona jest dla wokalistki wyjątkowym i ważnym miejscem, dlatego też Łukasz Jakóbiak wyjątkowo zgodził się nagrać rozmowę w stolicy Portugalii, pomimo, że Edyta Górniak datę wybrała... dzień wcześniej. Będzie okazja zobaczyć ją bez blasku fleszy, w wersji casual i przy basenie. Artystka opowiedziała m.in. o miłości, rozczarowaniach i o tym co ją irytuje. Opowiedziała również, o tym jaką rolę pełni w jej życiu syn, który mając 10 lat powiedział mamie, co o niej myśli. Podzieliła się także spostrzeżeniami odnośnie polskiego show biznesu i mediów. Wywiad odkrył różne oblicza Edyty Górniak, których nie widzieli chyba nawet jej najwierniejsi fani.

Jubileuszowy, 100. odcinek programu "20m2 Łukasza" trwa 100 minut i został podzielony na 3 części. Premiera pierwszej w środę o godzinie 20 na oficjalnym kanale "20m2 Łukasza" na Youtube. Druga i trzecia część wywiadu zostanie opublikowana w sobotę o 20.

ZOBACZ GALERIĘ >>

Edyta Górniak, Łukasz JakóbiakPlotek Exclusive


alex