Kinga Rusin pokazuje zdjęcia z rodzinnego albumu. Widać na nich, jak bardzo gwiazda podobna jest do...

Właśnie ruszył jej nowy projekt.
Nowa strona internetowa Kingi Rusin Dziennikarka pokazuje zdjęcia z rodzinnego albumu i zdradza nowe ekscytujące plany. Właśnie wystartowała nowa strona internetowa Kingi Rusin. Dziennikarka pokazuje zdjęcia z rodzinnego albumu i zdradza nowe ekscytujące plany. Właśnie wystartowała nowa strona internetowa Kingi Rusin. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego albumu, zdradziła co nieco na temat swojego dzieciństwa i rozpoczęła pracę nad ciekawym nowym projektem. Kinga Rusin to kobieta-orkiestra - jest dziennikarką, mamą, osobowością telewizyjną, świetnie jeździ konno i jak mało która gwiazda zna się na naturalnej pielęgnacji urody. Nam opowiedziała o nowym projekcie i stronie internetowej (www.kingarusin.pl), która właśnie ruszyła. Znajdziecie tam prywatne zdjęcia dziennikarki, jej reportaże i wywiady oraz porady urodowe. Do tej strony przymierzałam się już od dłuższego czasu. Pracowałam nad nią przez rok. Jestem bardzo dumna z tego, że udało mi się w jednym miejscu zgromadzić tyle wyjątkowych materiałów, reportaży i wywiadów, które przeprowadziłam. W końcu można je wszystkie obejrzeć w jednym miejscu - powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Plotek.pl. Chciałam stworzyć miejsce, w którym ludzie będą mogli się wymieniać swoimi sposobami na urodę i pielęgnację, np. przepisami na maseczki. Ekoporadnik będzie ukazywać się co tydzień. Na stronie będą organizowane także konkursy, w których zdobyć można kosmetyki, książki i biżuterię - zdradza. Zdjęcia z rodzinnego albumu Rusin są naprawdę rewelacyjne. Możemy na nich zobaczyć, jak bardzo gwiazda podobna jest do swojej mamy. Dziennikarka planuje też umieszczać na platformie tutoriale z makijażami.

Właśnie wystartowała nowa strona internetowa Kingi Rusin. Nas zaciekawiła jej zawartość. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego albumu, zdradziła co nieco na temat swojego dzieciństwa i rozpoczęła pracę nad ciekawym nowym projektem. Tylko nam opowiedziała o swoich planach.

Kinga Rusin to kobieta-orkiestra - jest dziennikarką, mamą, osobowością telewizyjną, świetnie jeździ konno i, jak mało która gwiazda, zna się na naturalnej pielęgnacji urody. Nam opowiedziała o nowym projekcie i stronie internetowej (www.kingarusin.pl), która rwłaśnie ruszyła. Znajdziecie tam prywatne zdjęcia dziennikarki, jej reportaże i wywiady oraz porady urodowe.

Do tej strony przymierzałam się już od dłuższego czasu. Pracowałam nad nią przez rok. Jestem bardzo dumna z tego, że udało mi się w jednym miejscu zgromadzić tyle wyjątkowych materiałów i reportaży, które przeprowadziłam. W końcu można je wszystkie obejrzeć w jednym miejscu - powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Plotek.pl.

Najbardziej podekscytowana jest projektem Ekoporadnika.

Chciałam stworzyć miejsce, w którym ludzie będą mogli się wymieniać swoimi sposobami na urodę i pielęgnację, np. przepisami na maseczki. Ekoporadnik będzie ukazywać się co tydzień. Na stronie będą organizowane także konkursy, w których zdobyć można kosmetyki, książki i biżuterię - zdradza.

Zdjęcia z rodzinnego albumu Rusin są naprawdę rewelacyjne. Możemy na nich zobaczyć, jak bardzo gwiazda podobna jest do swojej mamy.

Kinga Rusin Kingarusin.pl

Dziennikarka planuje też umieszczać na platformie tutoriale z makijażami.

aga