Adam Konkol zostanie ojcem! Rozmawialiśmy z jego żoną: Brzuszek jest już widoczny

Popularny muzyk i jego żona spodziewają się drugiego dziecka.
Adam Konkol zostanie ojcem Popularny muzyk i jego żona spodziewają się drugiego dziecka Adam Konkol, lider zespołu Łzy, i jego żona Angelika po raz drugi zostaną rodzicami - urodzi im się chłopiec. To będzie trzecie dziecko muzyka Adam Konkol, lider zespołu Łzy, i jego żona Angelika po raz drugi zostaną rodzicami. To będzie trzecie dziecko muzyka. Jak zdradziła żona gitarzysty w rozmowie z Plotek.pl, teraz trwa wielkie odliczanie. "To będzie syn. Mamy już córkę, więc będzie parka. Nadia będzie miała 4 latka, kiedy mały się urodzi. Teraz czekamy. Do 6 miesiąca brzuszka w ogóle nie było widać, dopiero teraz się pojawił. Mały rośnie i kopie. Ma być z nami pod koniec kwietnia lub na początku maja" - powiedziała Angelika. Cała rodzina zamieszka w nowym domu, który skończony zostanie parę miesięcy po narodzinach syna. "Na Boże Narodzenie przeprowadzamy się do nowego domu, także jesteśmy bardzo szczęśliwi. To nasze wymarzone miejsce, piękna działka ze stawem przy lasku" - opowiada. A jakie imię będzie nosił nowy członek rodziny? "Nie wybraliśmy jeszcze imienia" - zdradziła żona artysty. Angelika i Adam Konkolowie poznali się i pobrali, dokładnie 5 lat temu. To będzie trzecie dziecko muzyka, który ma już 6-letniego syna z poprzedniego związku, z piosenkarką Paullą. Gitarzysta walczy też z poważną chorobą - zespołem Eisenmengera, wrodzoną wadą serca. Nowy członek rodziny na pewno doda Konkolowi, jeszcze więcej siły do walki.

Adam Konkol, lider zespołu "Łzy" i jego żona Angelika po raz drugi zostaną rodzicami. To będzie trzecie dziecko muzyka.

Jak zdradziła żona gitarzysty w rozmowie z Plotek.pl, teraz trwa wielkie odliczanie.

To będzie syn. Mamy już córkę, więc będzie parka. Nadia będzie miała 4 latka, kiedy mały się urodzi. Teraz czekamy. Do 6. miesiąca brzuszka w ogóle nie było widać, dopiero teraz się pojawił. Mały rośnie i kopie. Ma być z nami pod koniec kwietnia lub na początku maja.

Cała rodzina zamieszka w nowym domu, który skończony zostanie kilka miesięcy po narodzinach syna.

Na Boże Narodzenie przeprowadzamy się do nowego domu, także jesteśmy bardzo szczęśliwi. To nasze wymarzone miejsce, piękna działka ze stawem przy lasku.

A jakie imię będzie nosił nowy członek rodziny?

Nie wybraliśmy jeszcze imienia - zdradziła żona artysty.

Angelika i Adam Konkolowie poznali się i pobrali dokładnie 5 lat temu. To będzie trzecie dziecko muzyka, który ma już 6-letniego syna z poprzedniego związku, z piosenkarką Paullą. Gitarzysta walczy też z poważną chorobą - zespołem Eisenmengera, wrodzoną wadą serca. (Zobacz: Adam Konkol: Jestem najdłużej żyjącym z tą chorobą człowiekiem na świecie). Nowy członek rodziny na pewno doda Konkolowi jeszcze więcej siły do walki.

Trzymamy kciuki i gratulujemy!

Angelina i Adam KonkolKapif

majk