Orzechowska wypadła z okna: Może ruszać tylko rękoma, ma uszkodzone nogi i żebra

Media obiegła informacja, że Agnieszka Orzechowska wypadła z okna. Znamy szczegóły wydarzenia.

Media obiegła informacja, że Agnieszka Orzechowska wypadła z okna. Znamy szczegóły wydarzenia.

Agnieszka Orzechowska miała wypadek. Do zdarzenia doszło podobno w trakcie spotkania towarzyskiego (Agnieszka Orzechowska wypadła z okna? "Traci bardzo dużo krwi") Jej menedżer potwierdził, że modelka wypadła z okna z I piętra.

Wypadek był, z tego co wiem, wypadła z I piętra. Agnieszka jest w szpitalu. Może ruszać tylko rękoma, ma uszkodzone nogi i żebra. Sądząc po tym, jak często aktualizuje swój status, jej stan chyba nie jest bardzo zły - powiedział w rozmowie z Plotek.pl jej menedżer Krzysztof Sulwiński.

Informację o obrażeniach Sulwiński otrzymał od portalu flesik.pl.

Menedżer zwrócił uwagę na to, że nie rozmawiał osobiście z "polską Angeliną".

Teraz nie przebywam w Warszawie i nie mam z nią kontaktu. Sam dowiedziałem się o tym od osób trzecich. Jest mi przykro z tego powodu, chciałbym być informowany osobiście, o tym, co się wydarzył,  bo pracujemy razem 2 lata. Sam mam trudności, by się z nią skontaktować. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. Ma bardzo dużo znajomych, być może tych wiadomości dostaje tyle, że nie jest w stanie na nie odpisać - zastanawiał się Sulwiński.

Agnieszka OrzechowskaKapif

Menedżer ponowił apel, by oddawać krew dla modelki.

Ciągle potrzebna jest krew, każdy może oddawać, niezależnie od grupy krwi.  Krew można oddawać z dopiskiem, że jest dla Agnieszki Orzechowskiej - dodał.

Sulwiński zauważył, że wypadek mógł być naprawdę niebezpieczny.

Dobrze, że się skończyło tak, mogłaby nie żyć. Dobrze, że ręce ma sprawne. Z tego co wiem, przeszła już jakieś operacje. Czekają ją jeszcze kolejne operacje.

Informacje o wypadku potwierdziliśmy także w policji. Rozmawialiśmy z oficerem prasowym.

Tak, takie zdarzenie miało miejsce w nocy z 24 na 25 lutego. Dostaliśmy zawiadomienie telefoniczne. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, kobieta leżała na chodniku. Została wezwana karetka, która przyjechała na miejsce. Kobieta została odwieziona do szpitala. Informacji o obrażeniach może udzielić tylko szpital, jednak biorąc pod uwagę fakt, że wypadła z okna I piętra, obrażenia musiały być znaczące - powiedział oficer prasowy KRP Warszawa I kom. Robert Szumiata w rozmowie z Plotek.pl.

Plotek.pl życzy powrotu do zdrowia.

Agnieszka OrzechowskaKapif

Vic