Aneta Zając zajadała się tortem, a Natalia Siwiec sushi. Byliśmy na imprezie Polsatu. Zobacz naszą relację

Wielka impreza Polsatu Aneta Zając zajadała się tortem, Natalia Siwiec wcinała sushi W środę wieczorem na konferencję ramówkową Polsatu do warszawskiego Space Clubu przybył tłum gwiazd. Impreza rozpoczęła się o czasie. Był spory ścisk, mnóstwo ludzi i świetna atmosfera. Po zakończeniu części oficjalnej odbył się koncert zespołu Red Lips. Na stołach pojawiło się mnóstwo pyszności: pierogi, łosoś, kaczka w żurawinie i... tort z okazji 15-lecia "Świata według Kiepskich", który smakował wielu gościom. W oddzielnej sali podano sushi. Dostrzegliśmy tam Natalię Siwiec i Urszulę Dębską oraz ekipę serialu "Pierwsza miłość". Kilka gwiazd, a wśród nich Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk zrezygnowało z after party. Czyżby para obawiała się konfrontacji z obecną na imprezie Anetą Zając?

Tłum gwiazd przybywa właśnie na konferencję ramówkową Polsatu do Space Clubu w Warszawie. Jest tu nawet basen! Jesteśmy na miejscu i dla Was referujemy imprezę.

Konferencja ramówkowa Polsatu już się zaczęła. Gwiazdy przybywają, uśmiechają się i pozują na ściance. Ekipa Plotek.pl jest na miejscu i specjalnie dla Was referuje to wydarzenie.

Konferencja zaczęła się o czasie. Sporo ścisku, dużo ludzi, świetna atmosfera. Odbył się koncert zespołu Red Lips. Dużo gwiazd zrezygnowało z after party. Po części oficjalnej imprezę opuścili między innymi Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Co do jedzenia? Smacznie: pierogi, łosoś, kaczka w żurawinie i... tort z okazji 15-lecia "Świata według Kiepskich". W oddzielnej sali podano sushi - tam dostrzegliśmy Natalię Siwiec i Urszulę Dębską oraz gwiazdy serialu "Pierwsza miłość". Aneta Zając zajadała się tortem :)

Naszą ekskluzywną relację znajdziecie na naszej stronie na Facebooku. Zobacz, kto się pojawił!

Małgorzata SochaPlotek Exclusive

alex