Nasze źródło: Doda chciała zepchnąć Szulim ze sceny. Policja nie chciała interweniować

Kulisy sprawy.
Doda chciała zepchnąć Szulim ze sceny "Krzyczała, że obleje Szulim moczem. Rzuciła się na nią" - mówi świadek awantury "Krzyczała, że obleje Szulim moczem. Rzuciła się na nią" - dotarliśmy do świadka awantury między Dodą a Agnieszką Szulim w chorzowskim klubie Kultura. W środowy wieczór na imprezie po rozdaniu nagród w plebiscycie "Niegrzeczni" Doda napadła na Agnieszkę Szulim. Nasz informator, który był wtedy w klubie, opisał nam całą sytuację. Według jego relacji, Doda miała zachowywać się niestosownie już na samej gali rozdania nagród "Niegrzeczni". "Doda chciała zepchnąć Szulim ze sceny, gdy wszyscy zwycięzcy pozowali do zdjęć. Szulim mówiła jej, żeby dała sobie spokój." Gdy uczestnicy gali przenieśli się na bankiet do podziemi Chorzowskiego Centrum Kultury, sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta. "Gdy Szulim poszła do łazienki, Doda ruszyła za nią. Krzyczała, że obleje ją moczem. Zatrzasnęła drzwi do łazienki, odgrażała się. Szulim mówiła: Dziewczyno, daj spokój, wyluzuj. Gdy dziennikarka była przy umywalce, Doda kilka razy rzuciła się na nią. Jedna osoba ze świty Dody, facet w okularach, był cały czas przy tym i pilnował, żeby Dodzie nic się nie stało." Szulim wyszła z łazienki zdenerwowana. Miała liczne zadrapania oraz drobne siniaki na szyi i twarzy. Sama wezwała policję. "Gdy ta przyjechała, Doda zatrzasnęła się w toalecie i nie chciała wyjść. Toaleta była na dole, policjancie nie chcieli na początku zejść do niej. Przyjaciel Szulim mówił im, że muszą ją przecież spisać i to wyjaśnić, a oni odpowiedzieli, że to jest osoba publiczna, więc oni nie mogą tak po prostu zejść i działać, spisywać zeznania. Przyjaciel Szulim zaczął im mówić, że co by było, gdyby ktoś kogoś zaatakował nożem, że co to jest za prawo, że znana osoba jest nad nim. I po tych argumentach zeszli. Do policjantów wyszedł ten facet w okularach, mówił, że to Szulim rzuciła się na Dodę. W końcu policjanci ją spisali i na tym się skończyło."

"Krzyczała, że obleje Szulim moczem. Rzuciła się na nią" - dotarliśmy do świadka awantury w chorzowskim klubie, który zgodził się przedstawić swoja wersję wydarzeń.

W środowy wieczór na imprezie po rozdaniu nagród w plebiscycie "Niegrzeczni" Doda napadła na Agnieszkę Szulim. Nasz informator, który był wtedy w klubie, opisał nam całą sytuację. Według jego relacji, Doda miała zachowywać się niestosownie już na samej gali rozdania nagród "Niegrzeczni".

Siedziałem za Dodą, gdy Szulim odbierała nagrodę dla programu "Na językach". Doda głośno komentowała w czasie, gdy Szulim dziękowała - mówi nam nasze źródło. -Doda chciała zepchnąć Szulim ze sceny, gdy wszyscy zwycięzcy pozowali do zdjęć. Szulim mówiła jej, żeby dała sobie spokój.

Gdy uczestnicy gali przenieśli się na bankiet do podziemi Chorzowskiego Centrum Kultury, sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta.

Na bankiecie jeden z cz łonków zespołu Dody stwierdził, że lepiej by było, żeby Doda nie przychodziła, bo pewnie będzie szukała dymu z Szulim - relacjonuje nasz informator. - Gdy Szulim poszła do łazienki, Doda ruszyła za nią. Krzyczała, że obleje ją moczem. Zatrzasnęła drzwi do łazienki, odgrażała się. Szulim mówiła: Dziewczyno, daj spokój, wyluzuj. Gdy dziennikarka była przy umywalce, Doda kilka razy rzuciła się na nią. Jedna osoba ze świty Dody, facet w okularach, był cały czas przy tym i pilnował, żeby Dodzie nic się nie stało.

Szulim wyszła z łazienki zdenerwowana. Miała liczne zadrapania oraz drobne siniaki na szyi i twarzy. Sama wezwała policję.

Gdy ta przyjechała, Doda zatrzasnęła się w toalecie i nie chciała wyjść. Toaleta była na dole, policjancie nie chcieli na początku zejść do niej. Przyjaciel Szulim mówił im, że muszą ją przecież spisać i to wyjaśnić, a oni odpowiedzieli, że to jest osoba publiczna, więc oni nie mogą tak po prostu zejść i działać, spisywać zeznania. Przyjaciel Szulim zaczął im mówić, że co by było, gdyby ktoś kogoś zaatakował nożem, że co to jest za prawo, że znana osoba jest nad nim. I po tych argumentach zeszli. Do policjantów wyszedł ten facet w okularach, mówił, że to Szulim rzuciła się na Dodę. W końcu policjanci ją spisali i na tym się skończyło.

 

karo

Więcej o:
Komentarze (39)
Nasze źródło: Doda chciała zepchnąć Szulim ze sceny. Policja nie chciała interweniować
Zaloguj się
 • kwiat_lotosu

  Oceniono 323 razy 307

  "Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była"- K. Nosowska.

 • popgg

  Oceniono 242 razy 232

  a gdzie jest napisane, że osoby publicznej nie można spisać?! immunitet ma już u nas każdy, kto jest "znany"?

 • blachara123

  Oceniono 199 razy 171

  Przemoc jest oznaką słabości. Bicie kogoś i rzucanie się z łapami jest typowym zachowaniem osoby niezrównoważonej, rozchwianej emocjonalnie oraz nie potrafiącej poradzić sobie ze sobą. Agresja jest oznaką słabości psychicznej. A laska, która rzuca się na drugiego człowieka i okłada go pięściami kojarzy mi się z desperacją, upadkiem, brakiem kobiecości.....

 • karliga

  Oceniono 184 razy 146

  i tak prostacka robaczewska zostanie bez winy a za to wszystkie posty beda o niej.. co za kraj. pedofil wychodza na wolnosc, matki zabijaj dzieci i zostaja celebrytkami a za pobicie jest sie na glownej! KOCHAM POLSKE!! :)

 • dama_z_bagien

  Oceniono 124 razy 100

  Prostacka Doda zrobi wszystko, aby było o niej głośno...ale nadchodzi już nieuchronny koniec tej " artystki " i chwała za to !!

 • forfiter_jr

  Oceniono 96 razy 78

  Ciechanówa osobą publiczną. Analogicznie można powiedzieć, że bur.del to dom publiczny.
  Wszystko jasne.

 • russel

  Oceniono 103 razy 77

  Transior jest niebezpiecznym dewiantem! To nie pierwsza jego napaść! Należy go zamknąć na cztery spusty! Najlepiej z Trynkiewiczem.

 • buhaj_z_rogiem

  Oceniono 74 razy 30

  glonojad napadł na glonojada

 • krycha_73

  Oceniono 37 razy 27

  Zawsze wiedziałam, że ona jest prymitywna i nie ma klasy. Pieniądze tego nie zmienią. To nie jest żadna piosenkarka, ani artystka, tylko zwykła skandalistka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX