Lista jest już prawie pełna! W "Tańcu z gwiazdami" wystąpi też...

Mamy nazwisko kolejnego uczestnika.
Lenartowicz w "Tańcu z gwiazdami" Mamy nazwisko kolejnego uczestnika Jacek Lenartowicz wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". - Nie jestem typem sportowca, ale lubię atmosferę sportowej rywalizacji - mówi aktor Lista uczestników "Tańca z gwiazdami" w Polsacie staje się coraz pełniejsza. Do m.in. Natalii Siwiec, Jacka Rozenka, Dawida Kwiatkowskiego i Klaudii Halejcio dołączyła właśnie kolejna osoba. To aktor Jacek Lenartowicz. - Nie jestem typem sportowca, ale lubię atmosferę sportowej rywalizacji. Zapowiadam przecież zawodowe walki bokserskie - mówi aktor. Jacek Lenartowicz to prawdziwy serialowy wyjadacz. Wystarczy wymienić, że grał m.in. w takich produkcjach jak: "Złotopolscy", "Samo życie", "Niania", "Plebania" czy "Ojciec Mateusz". Teraz możecie go kojarzyć z roli Janka w "M jak miłość" i Ryszarda w "Pierwszej miłości". "Taniec z gwiazdami" będzie emitowany w Polsacie w piątki o godz. 20. Premierowy odcinek 7 marca.

Lista uczestników "Tańca z gwiazdami" w Polsacie staje się coraz pełniejsza. Do m. in. Natalii Siwiec, Jacka Rozenka, Dawida Kwiatkowskiego i Klaudii Halejcio, o której pisaliśmy wczoraj (Wiemy, kto będzie jedenastą gwiazdą "Tańca z gwiazdami"!), dołączyła właśnie kolejna osoba. To aktor Jacek Lenartowicz.

Nie jestem typem sportowca, ale lubię atmosferę sportowej rywalizacji. Zapowiadam przecież zawodowe walki bokserskie - mówi aktor.

Jacek Lenartowicz to prawdziwy serialowy wyjadacz. Wystarczy wymienić, że grał m.in. w takich jak: "Złotopolscy", "Samo życie", "Niania", "Plebania" czy "Ojciec Mateusz". Teraz możecie go kojarzyć z roli Janka w "M jak miłość" i Ryszarda w "Pierwszej miłości".

Jacek LenartowiczKapif

"Taniec z gwiazdami" będzie w Polsacie w piątki o godz. 20. Premierowy odcinek 7 marca.

Angelika Swoboda

Więcej o:
Komentarze (5)
Lista jest już prawie pełna! W "Tańcu z gwiazdami" wystąpi też...
Zaloguj się
 • olaboga

  Oceniono 26 razy 22

  Jacek jest bardzo fajnym facetem. Znam i mam sentyment, więc jemu będę kibicować.

 • marudera

  Oceniono 14 razy 12

  Kowalski... Opcje :)

 • lenore

  Oceniono 8 razy 6

  Lubie go, ale nie wiem,czy jego udzial w TzG to dobry pomysl.

 • marta3475

  Oceniono 22 razy 6

  Co tu dużo mówić, niszowa obsada.

 • zabcia1948

  Oceniono 4 razy -2

  dlaczego ja tylko kojarze nazwisko Rozenek i Siwiec ? a pozostałych to nawet twarzy nie znam :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX