To pewne! Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki się rozwodzą. Kto złożył pozew?

Dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest sprawa rozwodowa.
Dubieniecki złożył pozew Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki się rozwodzą Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki się rozwodzą. Pozew został złożony jeszcze w grudniu 2013 roku przez Dubienieckiego. Od dawna krążyły plotki, że małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego jest już fikcją. Ona miała wyprowadzić się o męża, on podobno wyjechał na ferie z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną Modrzewską. Teraz wiadomo już, że para się rozwodzi, a pozew został złożony jeszcze w grudniu 2013 roku przez Dubienieckiego. Pozew został złożony 31 grudnia przez męża. Sprawa jest na etapie wezwania do uzupełnienia braków formalnych pozwu. Wobec tego nie ma jeszcze terminu rozprawy - powiedział portalowi Plotek.pl rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku. Chociaż plotki o rozpadzie małżeństwa córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego, krążyły w mediach od dawna, ona w wywiadach nie zdradzała, czy między nią, a mężem zaczęło się psuć. Jeszcze w kwietniu ubiegłego roku, zapytana w magazynie "VIVA!" o relacje z Dubienieckim, odpowiedziała: - Małżeństwa mają swoje lepsze i gorsze chwile. Czasami warto coś przemyśleć z dala od swojego poprzedniego życia. Powiem tyle, że teraz rozmawiamy z Marcinem znacznie więcej niż kiedyś, wspólnie spędzamy wolny czas z dziewczynkami. Oboje bardzo je kochamy. One są dla mnie najważniejsze. Teraz nie ma już wątpliwości, że Kaczyńska i Dubieniecki nie są już razem i plotki o ich rozstaniu okazały się prawdziwe. Jak informuje Fakt.pl Kaczyńska po rozwodzie ma dalej prowadzić dostatnie życie. Po katastrofie smoleńskiej zainkasowała aż 3 mln zł jako ubezpieczenie po śmierci rodziców oraz pół miliona zł zadośćuczynienia po tragedii. Odziedziczyła również po rodzicach mieszkanie w Sopocie - 128 metrów kwadratowych, które jest warte ok. 1 mln zł. Ma też prawa do jednej szóstej domu po dziadkach w Warszawie, gdzie mieszka jej stryj Jarosław. Prawdopodobnie jest także współwłaścicielką ok. 100-metrowego mieszkania w Gdyni, również wartego około miliona zł. Po rodzicach Kaczyńska dostała też w spadku 210 tys. zł, 2 tys. euro, 200 funtów, 250 dolarów oszczędności. Przypomnijmy, że to będzie drugi rozwód Marty Kaczyńskiej - kilka lat temu rozwiodła się z Piotrem Smuniewskim.

Od dawna krążyły plotki, że małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego jest już fikcją. Ona miała wyprowadzić się o męża, on podobno wyjechał na ferie z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną Modrzewską. (Zobacz: "Na żywo": Mąż Kaczyńskiej spotyka się z byłą żoną Boruca? "Rozwód jest kwestią czasu"). Teraz wiadomo już, że para się rozwodzi, a pozew został złożony jeszcze w grudniu 2013 roku przez Dubienieckiego.

Pozew został złożony 31.12.2013 przez męża. Sprawa jest na etapie wezwania do uzupełnienia braków formalnych pozwu. Wobec tego nie ma jeszcze terminu rozprawy - powiedział portalowi Plotek.pl rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Chociaż plotki o rozpadzie małżeństwa córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego, krążyły w mediach od dawna, ona w wywiadach nie zdradzała czy między nią, a mężem zaczęło się psuć. Jeszcze w kwietniu ubiegłego roku, zapytana w magazynie "VIVA!" o relacje z Dubienieckim, odpowiedziała:

Małżeństwa mają swoje lepsze i gorsze chwile. Czasami warto coś przemyśleć z dala od swojego poprzedniego życia. Powiem tyle, że teraz rozmawiamy z Marcinem znacznie więcej niż kiedyś, wspólnie spędzamy wolny czas z dziewczynkami. Oboje bardzo je kochamy. One są dla mnie najważniejsze.

Marta Kaczyńska i Marcin DubienieckiMarta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Teraz nie ma już wątpliwości, że Kaczyńska i Dubieniecki nie są już razem i plotki o ich rozstaniu okazały się prawdziwe. Jak informuje Fakt.pl Kaczyńska po rozwodzie ma dalej prowadzić dostatnie życie.

Po katastrofie smoleńskiej zainkasowała aż 3 mln zł jako ubezpieczenie po śmierci rodziców oraz pół miliona zł zadośćuczynienia po tragedii. Odziedziczyła również po rodzicach mieszkanie w Sopocie - 128 metrów kwadratowych, które jest warte ok. 1 mln zł. Ma też prawa do jednej szóstej domu po dziadkach w Warszawie, gdzie mieszka jej stryj Jarosław. Prawdopodobnie jest także współwłaścicielką ok. 100-metrowego mieszkania w Gdyni, również wartego około miliona zł. Po rodzicach Kaczyńska dostała też w spadku 210 tys. zł, 2 tys. euro, 200 funtów, 250 dolarów oszczędności.

Przypomnijmy, że to będzie drugi rozwód Marty Kaczyńskiej - kilka lat temu rozwiodła się z Piotrem Smuniewskim.

18.06.2011 KRAKOW , WAWEL . JAROSLAW KACZYNSKI , MARTA KACZYNSKA I MARCIN DUBIENIECKI I POSLOWIE WYCHODZA Z KRYPTY SREBRNYCH DZWONOW PO ZLOZENIU KWIATOW I MSZY PRZY GROBIE PREZYDENTA LECHA KACZYNSKIEGO NA WAWELU W 62 ROCZNICE JEGO URODZIN . FOT. KRZYSZTOF KAROLCZYK / AGENCJA GAZETA   Fot. Krzysztof Karolczyk / Agenc

Martynka i Ewa

majk

Więcej o:
Komentarze (18)
To pewne! Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki się rozwodzą. Kto złożył pozew?
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 75 razy 53

  Ciekawe czy jest w ciąży.... oczywiście nie ze ślubnym, bo to jest osoba bardzo przywiązana do tradycji:)))

 • sensacja

  Oceniono 61 razy 47

  Dubieniecki złożył pozew z brakami formalnymi? No to świetny z niego prawnik. A Marta Kaczyńska, która byłemu mężowi zafundowała ojcostwo cudzego dziecka moim zdaniem jest kobietą wyrachowaną po całości. Normalna osoba nie byłaby w stanie zrobić czegoś takiego.

 • aureliazimna

  Oceniono 56 razy 40

  Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska, wzór prawdziwych Polaków katolików dla prawicowych schizofreników.Diabeł wcielony?Bronisław Komorowski, prezydent Polski, zwany przez nich pogardliwie Komoruskim,człowiek żonaty od kilkudziesięciu lat, ślub kościelny, uczestniczący w mszach, pięcioro dzieci.

 • mika17

  Oceniono 48 razy 32

  ciekawe czy maz sie dowie, ze dziecko nie jest jego jak ten poprzedni?

  a w ogole to ona jest rok starsza ode mnie, dwa rozwody, dwoje dzieci z roznymi tatusiami (niekoniecznie bylymi slubnymi).

  jeszcze ze 20 lat i Liz Taylor przy niej bedzie cnotliwa pensjonarka. chociaz w zasadzie to ona nie miala dzieci na boku.

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 7

  Zwalnia sie dobra partia a stryj tez dlugo nie pociagnie wiec...?

 • ctasek

  Oceniono 20 razy 6

  Więcej rozwodów w tym klanie nie będzie. Dopiero jak córcie odrosną , to pójdą w ślady mamusi .

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  pewne jest to że marcin to największa sciera jaką warszwka widziała , pustak na kredycie , ma drogie hobby codziennie inna panna z burdelu bo bez kasy żadna nie chce ''takiego dziada '' , marta zainteresuj się jego poczynianiami a sprawę rozwodową masz wygraną napisz do mnie cler29@wp.pl wiem o nim wszystko , pomogę ci

 • morgana50

  Oceniono 32 razy 0

  wychodzi na to, że ' Marta K. bardzo rozwiązłą kobietą jest', była i na pewno będzie !! ciekawe tylko, czy jej ku*****o to cecha dziedziczna , czy nabyta?! jeśli nabyta, to na kim z rodziny wzorowana ?! coś takiego nie pojawia się znikąd, a rozwiązłość może przejść też na ich córki !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX