Nie zgadniecie, kto odwiedził butik duetu Paprocki&Brzozowski! "Najpierw nie poznaliśmy, później zemdleliśmy"

Znana aktorka przyjechała do Polski.
Juliette Binoche w polskim butiku Znana aktorka przyjechała do Polski. Słynny polski duet doczekał się naprawdę wyjątkowego gościa w swoim butiku w Warszawie - projektantów odwiedziła sama Juliette Binoche. O szczegółach tej wizyty opowiedziała nam agentka Paprockiego i Brzozowskiego. Skąd wiemy o zdarzeniu? Projektanci widocznie byli tak zachwyceni znanym gościem, że musieli podzielić się tym ze swoimi fanami na Facebooku. Odwiedziła nas dzisiaj Juliette Binoche. Najpierw nie poznaliśmy, później zemdleliśmy, a na koniec zaczarowała nas swoim urokiem i aurą. Przepiękna - czytamy na ich fanpage'u. Agentka duetu Paprocki&Brzozowski, Gabriela Michalczuk, wyznała nam, że odwiedziny gwiazdy były spontaniczne. Nie wiedzieliśmy, że aktorka odwiedzi nasz butik tego dnia, ta wizyta była całkowicie niezapowiedziana. Osoby, które u nas pracują, od razu rozpoznały panią Binoche, która, jak wiemy, przyjechała do Polski. To, że gwiazda światowego formatu weszła akurat do naszego butiku, jest na pewno bardzo miłym przeżyciem dla obsługi. Jednak w naszym salonie staramy się wyjątkowo traktować każdą kobietę, niezależnie od tego czy jest to znana aktorka czy kobieta, która mieszka np. w Warszawie i po prostu chce coś kupić. Niestety nie chciała zdradzić, czy Binoche kupiła coś w salonie. Jak myślicie, zobaczymy ją niedługo w jakiejś polskiej kreacji?

Słynny polski duet doczekał się naprawdę wyjątkowego gościa w swoim butiku w Warszawie - projektantów odwiedziła sama Juliette Binoche. O szczegółach tej wizyty opowiedziała nam agentka Paprockiego i Brzozowskiego.

Skąd wiemy o zdarzeniu? Projektanci widocznie byli tak zachwyceni znanym gościem, że musieli podzielić się tym ze swoimi fanami na Facebooku.

 

Facebook

 

Odwiedziła nas dzisiaj Juliette Binoche. Najpierw nie poznaliśmy, później zemdleliśmy, a na koniec zaczarowała nas swoim urokiem i aurą. Przepiękna - czytamy na ich fanpage'u.

Agentka duetu Paprocki&Brzozowski, Gabriela Michalczuk, wyznała nam, że odwiedziny gwiazdy były spontaniczne.

Nie wiedzieliśmy, że aktorka odwiedzi nasz butik tego dnia, ta wizyta była całkowicie niezapowiedziana. Osoby, które u nas pracują, od razu rozpoznały panią Binoche, która, jak wiemy, przyjechała do Polski. To, że gwiazda światowego formatu weszła akurat do naszego butiku, jest na pewno bardzo miłym przeżyciem dla obsługi. Jednak w naszym salonie staramy się wyjątkowo traktować każdą kobietę, niezależnie od tego czy jest to znana aktorka czy kobieta, która mieszka np. w Warszawie i po prostu chce coś kupić.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski Kapif

Niestety nie chciała zdradzić czy Binoche kupiła coś w salonie. Jak myślicie, zobaczymy ją niedługo w jakiejś polskiej kreacji?

Juliette Binoche Kapif

Oto jak wyglądała wizyta aktorki w Polsce 2 lata temu.

Więcej o:
Komentarze (9)
Nie zgadniecie, kto odwiedził butik duetu Paprocki&Brzozowski! "Najpierw nie poznaliśmy, później zemdleliśmy"
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 71 razy 65

  "Niestety nie chciała zdradzić czy Binoche kupiła coś w salonie"

  nie kupiła

 • pan.malowany

  Oceniono 82 razy 58

  No cos takiego...chlopaczki zemdlaly na widok kobiety....

 • zlota.kupa

  Oceniono 52 razy 28

  ks Oko mówił aby się nie podniecać niezdrowo bo od tego rosną włosy między palcami

 • koja

  Oceniono 26 razy 14

  Wyjątkowo urodziwe Yeti?

 • dziwne

  Oceniono 27 razy 11

  Co by to było gdyby Juliette Binoche była mężczyzną...

 • kortyzon

  Oceniono 32 razy 4

  agentka duetu - następna do pogonienia - może nie kradnie, ale chamka - długo będzie spadać...

 • ctasek

  Oceniono 18 razy 2

  To tylko tak zwane osłupienie. Każdy kto zna baśń o bazyliszku mdleje na jej widok.

 • lk

  Oceniono 19 razy -7

  Trynkiewicz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX