Fakt.pl: "Doda zazdrosna o Majdana!" A jak jest naprawdę? Zapytaliśmy

Koleżanka wokalistki wyjawiła podobno, że Doda jest zazdrosna o spotkania jej byłego męża z perfekcyjną panią domu. Co na to sama zainteresowana?
Doda zazdrosna o Majdana? Doda jest podobna zazdrosna o spotkania jej byłego męża z perfekcyjną panią domu Fakt.pl donosi, że Doda jest zazdrosna o związek Radka Majdana z Małgorzatą Rozenek, powołując się na koleżankę piosenkarki. Doda: "Moje koleżanki nie donoszą" Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy Doda była żoną Radka Majdana? Tak, to prehistoria. Czy więc możliwe jest, żeby między tym dwojgiem były jeszcze silne uczucia, takie jak zazdrość? Aktualnie Majdan coraz częściej widywany jest z Małgorzatą Rozenek. Jak donosi Fakt.pl, Doda nigdy nie była zazdrosna o nowe kobiety byłego męża, aż do teraz. - Rozenek to piękna i atrakcyjna kobieta, prawdziwa gwiazda. Dodę to ubodło i zastanawia się, jak to jest, że Radek cieszy się takim zainteresowaniem i zechciała go nawet Rozenek - twierdzi źródło tabloidu, czyli, rzekomo, koleżanka Dody. Czy rzeczywiście perfekcyjna pani domu działa na nerwy wokalistce? I od kogo tabloid mógł wyciągnąć tak osobiste wyznanie. Zapytaliśmy Dodę i jej menedżera. - Moje koleżanki nie donoszą - odpowiedziała krótko gwiazda. Jej rzecznik prasowy, Piotr Wróbel, dodał: - "Znajoma gwiazdy" to radosna twórczość redakcji. Doda Radkowi życzy jak najlepiej, a sama skupia się na premierze teledysku, która już na początku lutego. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan od niedawna widywani są razem na spacerach czy w kinie, ale pierwsze doniesienia o ich romansie pojawiły się już kilka miesięcy temu. Z relacji świadków wynika, że ich spotkania to coś więcej niż tylko koleżeńskie wypady.

Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy Doda była żoną Radka Majdana? Tak, to prehistoria. Czy więc możliwe jest, żeby między tym dwojgiem były jeszcze silne uczucia, takie jak zazdrość? Aktualnie Majdan coraz częściej widywany jest z Małgorzatą Rozenek. Jak donosi Fakt.pl Doda nigdy nie była zazdrosna o nowe kobiety byłego męża, aż do teraz.

Rozenek to piękna i atrakcyjna kobieta, prawdziwa gwiazda. Dodę to ubodło i zastanawia się, jak to jest, że Radek cieszy się takim zainteresowaniem i zechciała go nawet Rozenek - twierdzi źródło tabloidu, czyli, rzekomo, koleżanka Dody.

Czy rzeczywiście perfekcyjna pani domu działa na nerwy wokalistce? I od kogo tabloid mógł wyciągnąć tak osobiste wyznanie. Zapytaliśmy Dodę i jej menedżera.

Moje koleżanki nie donoszą - odpowiedziała krótko gwiazda.

Jej rzecznik prasowy, Piotr Wróbel, dodał:

"Znajoma gwiazdy" to radosna twórczość redakcji. Doda Radkowi życzy jak najlepiej, a sama skupia się na premierze teledysku, która już na początku lutego.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan od niedawna widywani są razem na spacerach czy w kinie, ale pierwsze doniesienia o ich romansie pojawiły się już kilka miesięcy temu. Z relacji świadków wynika, że ich spotkania to coś więcej niż tylko koleżeńskie wypady. (Zobacz: Znajomość Majdana i Rozenek to coś więcej? "Karmili się żelkami, przytulali, a nawet całowali!"). Myślicie, że Dody naprawdę nie interesuje, z kim spotka się Majdan? Mogłaby być zazdrosna o Perfekcyjna Panią Domu?

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekWBF

VIVA! Najpiekniejsi 2012, Ufficio Primo, 11.02.2013, fot. WBF WBF

Przypomnijmy, że Majdan i Doda byli razem 7 lat. Pamiętacie jak razem wyglądali?

doda, radek majdan, radosław majdanEast News

majk