Kora nie wystąpi w 7. edycji "Must be the music". Menadżerka: Zdrowie jest najważniejsze

Stan zdrowia pogorszył się?
Kora nie wystąpi w 7. edycji "Must be the music" Stan zdrowia Kory pogorszył się? Kora nie wystąpi w 7. edycji "Must be the music". Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Kory. Plotki o tajemniczej chorobie rozbrzmiały, gdy artystka niespodziewanie odwołała swój udział w odcinku "Must be the music. Tylko muzyka" na początku listopada. Katarzyna Litwin, menadżerka piosenkarki, powiedziała nam, w jakiej kondycji aktualnie znajduje się Kora. Z uwagi na stan zdrowia i zalecenia lekarzy Kora powinna odpoczywać. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie Kory więc przez najbliższych kilka miesięcy nie będzie koncertować ani wykonywać innych czynności zawodowych wymagających większego wysiłku fizycznego - mówi nam Litwin. Z uwagi na stan zdrowia Kory, nie zasiądzie ona na za stołem jurorskim w kolejnej edycji polsatowskiego talent-show. - Niestety Kora nie weźmie udziału w 7. edycji MBTM. Wybór jurora na jej miejsce będzie dla producentów programu bardzo trudną decyzją. Inteligencja, osobowość, doświadczenie sceniczne i bezkompromisowość to cała wspaniała Kora. Nie ma drugiej takiej osoby, która mogłaby w pełni zastąpić Korę w 7. edycji MBTM - mówi Plotek.pl menadżerka. Fani Kory przez cały czas wspierają swoją idolkę, za co ta jest im bardzo wdzięczna. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim fanom za pocztówki i maile dla Kory w tym zespołowi BE.MY, który na swoim fanpage'u umieścił życzenia dla Kory - mówi w imieniu artystki Katarzyna Litwin. W listopadzie Kora otwarcie powiedziała fotoreporterom, że nie jest w pełni sił. Od wakacji artystka schudła aż 7 kilogramów.

Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Kory. Plotki o tajemniczej chorobie rozbrzmiały, gdy artystka niespodziewanie odwołała swój udział w odcinku "Must be the music. Tylko muzyka" na początku listopada. Katarzyna Litwin, menadżerka piosenkarki, powiedziała nam, w jakiej kondycji aktualnie znajduje się Kora.

Z uwagi na stan zdrowia i zalecenia lekarzy Kora powinna odpoczywać. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie Kory więc przez najbliższych kilka miesięcy nie będzie koncertować ani wykonywać innych czynności zawodowych wymagających większego wysiłku fizycznego - mówi nam Litwin.

KoraKapif

Z uwagi na stan zdrowia Kory, nie zasiądzie ona na za stołem jurorskim w kolejnej edycji polsatowskiego talent-show.

Niestety Kora nie weźmie udziału w 7. edycji MBTM. Wybór jurora na jej miejsce będzie dla producentów programu bardzo trudną decyzją. Inteligencja, osobowość, doświadczenie sceniczne i bezkompromisowość to cała wspaniała Kora. Nie ma drugiej takiej osoby, która mogłaby w pełni zastąpić Korę w 7. edycji  MBTM - mówi Plotek.pl menadżerka.
Fani Kory przez cały czas wspierają swoją idolkę, za co ta jest im bardzo wdzięczna.
Chciałabym bardzo podziękować wszystkim fanom za pocztówki i maile dla Kory w tym zespołowi BE.MY, który na swoim fanpage'u umieścił życzenia dla Kory - mówi w imieniu artystki Katarzyna Litwin.

Oto życzenia dla Kory od zespołu Be.My.

W listopadzie Kora otwarcie powiedziała fotoreporterom, że nie jest w pełni sił. Od wakacji artystka schudła aż 7 kilogramów.

Jestem chora - miała przyznać podczas robienia jej zdjęć.

Fani już wtedy słali piosenkarce słowa otuchy.

KoraScreen z Facebook.com

My także przyłączamy się do najszczerszych życzeń dla Kory. Jesteśmy przekonani, że już niedługo wróci do nas w pełni sił. Bardzo na to czekamy.

karo