Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski już się rozwiedli!

Lubomirscy nie są już małżeństwem.
Lubomirscy już po rozwodzie Udało się im utrzymać całą sprawę w tajemnicy aż do tej pory Media plotkowały, że Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski-Lanckoroński rozstali się. Sprawdziliśmy. Nie są małżeństwem już od półtora miesiąca. Parę dni temu w mediach ukazała się informacja, że Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski-Lanckoroński rozstali się. Dowiedzieliśmy się, że państwo Lubomirscy nie są małżeństwem już od półtora miesiąca. - Tak, wpłynął taki pozew o rozwód 21 października. Sprawa jest już zakończona. Orzeczono rozwód 18 listopada - taką informację uzyskaliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. To Lubomirska złożyła pozew o rozwód. - Powodem w sprawie była Dominika Kulczyk-Lubomirska - powiedziała nam osoba pracująca w Sądzie Okręgowym. Podobno wszystkie sprawy zostały już uzgodnione. Parę łączą bowiem nie tylko kwestie prywatne, ale i zawodowe. Mają dwoje dzieci: dziewięcioletniego Jeremiego-Sebastiana i pięcioletnią Weronikę Karlę Konstancję. Prowadzą także razem fundację Książąt Lubomirskich. Dwie najważniejsze sprawy: opieka nad dziećmi i i podział majątku zostały zawarte na kilkudziesięciu stronach akt. Ale one nigdy nie ujrzą światła dziennego - czytamy w "Grazii". Lubomirskim udało się utrzymać całą sprawę w tajemnicy aż do tej pory. Ostatni raz pojawili się razem 22 maja 2013 roku. Kulczyk-Lubomirska od tego czasu na przyjęciach pojawiała się w towarzystwie matki lub ojca. Lubomirski-Lackoroński zaś przestał pokazywać się publicznie. Dominika Kulczyk-Lubomirska i książę Jan Lubomirski-Lackoroński byli małżeństwem przez 12 lat. Bajkowy ślub cywilny wzięli na pokładzie samolotu lecącego do Wenecji, a udzielił im go prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Ślub kościelny wzięli we Włoszech. 2 lata temu, 15 września 2011 roku, Lubomirscy odnowili przysięgę małżeńską na zamku w Wiśniczu, a na przyjęcie zaprosili 700 osób. Para miała co dzielić, bowiem w 2012 roku zajęli 95. miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków "Wprost", a ich majątek został wyceniony na 165 mln zł. W 2013 roku nie było ich w zestawieniu. Nie musi to oznaczać, że ich finanse się uszczupliły, bo w 2013 roku majątek zajmującego 100. miejsce Zbigniewa Woźniaka, wyceniany był na 200 mln zł.

Parę dni temu w mediach ukazała się informacja, że Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski-Lanckoroński rozstali się. Sprawdziliśmy tę informację. Dowiedzieliśmy się, że państwo Lubomirscy nie są małżeństwem już od półtora miesiąca.

Tak, wpłynął taki pozew o rozwód 21 października. Sprawa jest już zakończona. Orzeczono rozwód 18 listopada - taką informację uzyskaliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

To Lubomirska złożyła pozew o rozwód.

Powodem w sprawie była Dominika Kulczyk-Lubomirska - powiedziała nam osoba pracująca w Sądzie Okręgowym.

Podobno wszystkie sprawy zostały już uzgodnione. Parę łączą bowiem nie tylko kwestie prywatne, ale i zawodowe. Mają dwoje dzieci: dziewięcioletniego Jeremiego-Sebastiana i pięcioletnią Weronikę Karlę Konstancję. Prowadzą także razem fundację Książąt Lubomirskich.

Dwie najważniejsze sprawy: opieka nad dziećmi i i podział majątku zostały zawarte na kilkudziesięciu stronach akt. Ale one nigdy nie ujrzą światła dziennego - czytamy w "Grazii".

Dominika Kulczyk-Lubomirska, książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, dzieciKapif

Lubomirskim udało się utrzymać całą sprawę w tajemnicy aż do tej pory. Ostatni raz pojawili się razem 22 maja 2013 roku. Kulczyk-Lubomirska od tego czasu na przyjęciach pojawiała się w towarzystwie matki lub ojca. Lubomirski-Lackoroński zaś przestał pokazywać się publicznie.

Dominika Kulczyk-Lubomirska i książę Jan Lubomirski-Lackoroński byli małżeństwem przez 12 lat. Bajkowy ślub cywilny wzięli na pokładzie samolotu lecącego do Wenecji, a udzielił im go prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Ślub kościelny wzięli we Włoszech. Udzielił im go arcybiskup Juliusz Paetz (został odsunięty ze stanowiska, gdy pojawiły się wobec niego zarzuty molestowania kleryków). 2 lata temu, 15 września 2011 roku, Lubomirscy odnowili przysięgę małżeńską na zamku w Wiśniczu, a  na przyjęcie zaprosili 700 osób.

Para miała co dzielić, bowiem w 2012 roku zajęli 95. miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków "Wprost", a ich majątek został wyceniony na 165 mln zł. W 2013 roku nie było ich w zestawieniu. Nie musi to jednak oznaczać, że ich finanse się uszczupliły, bowiem w 2013 roku majątek zajmującego 100 miejsce Zbigniewa Woźniaka, wyceniany był na 200 mln PLN.

Księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska, córka miliardera Jana Kulczyka i książę Jan Lubomirski-Lanckoroński potomek rodu książęcego,po 10 latach małżeństwa postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Ceremonia odbyła się 11 września przy Rynku Głównym w Krakowie. Książęca para ma dwójkę dzieci Jaremiego Sebastiana i Weronikę Karlę Konstancję. Z okazji 10 rocznicy śluby, para zorganizowała Bal Charytatywny na Zamku w Wiśniczu, który jest własnością rodu. I to nie byle jaki, na balu bawiło się 700 gości. Każdy z nich zamiast prezentów lub kwiatów, wspomógł Forum Gwiazd

Vic

Więcej o:
Komentarze (20)
Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski już się rozwiedli!
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 44 razy 28

  Vic - ale sie Ciebie wice trzymaja -Para miała co dzielić, bowiem w 2012 roku zajęli 95. miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków "Wprost" - gdyby nie ta intercyza sprzed 12 lat ? . i zostala mu polowa wymienionego majatku bylby dla Was dalej "ksieciem" dwu nazwisk . A tak zostaly mu wspomienia -bycia ksieciem , bycia bogatym i innymi duperelami z tym zwiazanymi . A sama Kulczykowa jest w takim "wieku" ,ze jej "chopa" trzeba a Lubomirski jak widac umial trzymac tylko swiece -:)))

  Taki zart z ta swieca.
  Ksiaze kocha sie z ksiezniczka w malzenskim lozu a Jan (lokaj) trzyma swiece nad lozkiem . Ksiaze steka kweka a ksiezniczka nie zaspokojona . W koncu ksiaze do Jana - zamienmy sie miejscami - po 30 minutach ksiezniczka w "niebo wzieta" a ksiaze do Jana - widzisz chamie jak trzeba swiece trzymac. -:)))

 • mgr.nauk

  Oceniono 30 razy 20

  A czy będzie coś o jej sutkach? Czekamy!

 • art_102

  Oceniono 46 razy 10

  Książe? - jaki książe? Co to, monarchię mamy? Do tego, cały ten Lubomirski, raczej miał wygląd stajennego z twarzą myślą nie skażoną. Moze tylko "tak z twarzy ma", nie wiem, ale zdecydowanie do swojej żony, eleganckiej, z klasą, pasował jak kwiatek do kozucha. No, ale jak "mówię", może tylko tak wygląda....

 • alleksandra

  Oceniono 18 razy 8

  To razem ile mają tych dzieci?Bo ja naliczyłam 5:-)

 • nick_plotek

  Oceniono 13 razy 7

  Lanckoroński nie Lackoroński, "n" zgubiliście i już po raz kolejny źle piszecie.

 • judas1

  Oceniono 10 razy 4

  I tak wyglądała jak jego mama....

 • copyright

  Oceniono 9 razy 3

  niby szlachcic, a wyglada jak parobek.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 2

  Może miała już dość arystokraty - nieroba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX