Bogusław Linda poprawił sobie urodę. Wiemy, ile kosztował zabieg

Nie są to małe pieniądze.
Bogusław Linda poprawił sobie urodę Wiemy, ile kosztował zabieg Nie są to małe pieniądze Bogusław Linda, filmowy twardziel, poprawił sobie urodę. W klinice La Perla przeszedł zabieg Ulthera, który pozwala poprawić jędrność skóry bez użycia skalpela. Bogusław Linda, filmowy twardziel, poprawił sobie urodę. W klinice La Perla przeszedł zabieg Ulthera, który pozwala poprawić jędrność skóry bez użycia skalpela. - Rzeczywiście, pan Bogusław Linda miał u nas przeprowadzony zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy. To popularny zabieg wśród celebrytów. Efekt jest taki, jak po chirurgii plastycznej, ale nie wymaga użycia skalpela. Taki zabieg odmładza skórę minimum o 5 lat. Jako, że jest nieinwazyjny, to nie ma po nim żadnych blizn, zaczerwienień lub innych śladów. Już pierwszy zabieg daje 100 procent efektu - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba z kliniki La Perla. Zwróciła uwagę na komfort, jaki daje taki zabieg. - Nawet, jeżeli ktoś gra twardziela, to chce się czuć dobrze ze swoją twarzą. Bogusław Linda gra twarzą i chce dobrze wyglądać. Takie zabiegi pomagają w pracy i jednocześnie dają poczucie komfortu. A pan Linda jest przykładem, że nie tylko na starość warto dbać o swoją skórę. Wiemy również, ile Bogusław Linda zapłacić za zabieg odmładzający skórę. - Zabieg kosztował Bogusława Lindę od 10 do 16 tysięcy złotych. Miał charakter jednorazowy. Na razie nie planujemy żadnych kolejnych zabiegów.

Bogusław Linda, filmowy twardziel, poprawił sobie urodę. W klinice La Perla przeszedł zabieg Ulthera, który pozwala poprawić jędrność skóry bez użycia skalpela.

Rzeczywiście, pan Bogusław Linda miał u nas przeprowadzony zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy. To popularny zabieg wśród celebrytów. Efekt jest taki, jak po chirurgii plastycznej, ale nie wymaga użycia skalpela. Taki zabieg odmładza skórę minimum o 5 lat. Jako, że jest nieinwazyjny, to nie ma po nim żadnych blizn, zaczerwienień lub innych śladów. Już pierwszy zabieg daje 100 procent efektu - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba z kliniki La Perla.

Zwróciła uwagę na komfort, jaki daje taki zabieg.

Nawet, jeżeli ktoś gra twardziela, to chce się czuć dobrze ze swoją twarzą. Bogusław Linda gra twarzą i chce dobrze wyglądać. Takie zabiegi pomagają w pracy i jednocześnie dają poczucie komfortu. A pan Linda jest przykładem, że nie tylko na starość warto dbać o swoją skórę.

Wiemy również, ile Bogusław Linda zapłacić za zabieg odmładzający skórę.

Zabieg kosztował Bogusława Lindę od 10 do 16 tysięcy złotych. Miał charakter jednorazowy. Na razie nie planujemy żadnych kolejnych zabiegów.

Bogusław LindaKapif

alex