Bogusław Linda poprawił sobie urodę. Wiemy, ile kosztował zabieg

Nie są to małe pieniądze.
Bogusław Linda poprawił sobie urodę Wiemy, ile kosztował zabieg Nie są to małe pieniądze Bogusław Linda, filmowy twardziel, poprawił sobie urodę. W klinice La Perla przeszedł zabieg Ulthera, który pozwala poprawić jędrność skóry bez użycia skalpela. Bogusław Linda, filmowy twardziel, poprawił sobie urodę. W klinice La Perla przeszedł zabieg Ulthera, który pozwala poprawić jędrność skóry bez użycia skalpela. - Rzeczywiście, pan Bogusław Linda miał u nas przeprowadzony zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy. To popularny zabieg wśród celebrytów. Efekt jest taki, jak po chirurgii plastycznej, ale nie wymaga użycia skalpela. Taki zabieg odmładza skórę minimum o 5 lat. Jako, że jest nieinwazyjny, to nie ma po nim żadnych blizn, zaczerwienień lub innych śladów. Już pierwszy zabieg daje 100 procent efektu - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba z kliniki La Perla. Zwróciła uwagę na komfort, jaki daje taki zabieg. - Nawet, jeżeli ktoś gra twardziela, to chce się czuć dobrze ze swoją twarzą. Bogusław Linda gra twarzą i chce dobrze wyglądać. Takie zabiegi pomagają w pracy i jednocześnie dają poczucie komfortu. A pan Linda jest przykładem, że nie tylko na starość warto dbać o swoją skórę. Wiemy również, ile Bogusław Linda zapłacić za zabieg odmładzający skórę. - Zabieg kosztował Bogusława Lindę od 10 do 16 tysięcy złotych. Miał charakter jednorazowy. Na razie nie planujemy żadnych kolejnych zabiegów.

Bogusław Linda, filmowy twardziel, poprawił sobie urodę. W klinice La Perla przeszedł zabieg Ulthera, który pozwala poprawić jędrność skóry bez użycia skalpela.

Rzeczywiście, pan Bogusław Linda miał u nas przeprowadzony zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy. To popularny zabieg wśród celebrytów. Efekt jest taki, jak po chirurgii plastycznej, ale nie wymaga użycia skalpela. Taki zabieg odmładza skórę minimum o 5 lat. Jako, że jest nieinwazyjny, to nie ma po nim żadnych blizn, zaczerwienień lub innych śladów. Już pierwszy zabieg daje 100 procent efektu - powiedziała portalowi Plotek.pl osoba z kliniki La Perla.

Zwróciła uwagę na komfort, jaki daje taki zabieg.

Nawet, jeżeli ktoś gra twardziela, to chce się czuć dobrze ze swoją twarzą. Bogusław Linda gra twarzą i chce dobrze wyglądać. Takie zabiegi pomagają w pracy i jednocześnie dają poczucie komfortu. A pan Linda jest przykładem, że nie tylko na starość warto dbać o swoją skórę.

Wiemy również, ile Bogusław Linda zapłacić za zabieg odmładzający skórę.

Zabieg kosztował Bogusława Lindę od 10 do 16 tysięcy złotych. Miał charakter jednorazowy. Na razie nie planujemy żadnych kolejnych zabiegów.

Bogusław LindaKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (18)
Bogusław Linda poprawił sobie urodę. Wiemy, ile kosztował zabieg
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 124 razy 88

  po 1 . chcialbym tak wyglądać w wieku 60 lat
  po 2. to dobry aktor jest i bez napinki

 • ewitalol

  Oceniono 35 razy 29

  No i cóż wielkiego??
  Zabieg bezinwazyjny.
  Ma kasę - ma prawo.
  Znakomity Aktor i wielkie słowa uznania,
  za to że nic sobie nie wstrzykiwał i nie zmieniał swej twarzy w Kena

 • stanislaw13

  Oceniono 28 razy 20

  To jest idol mojej młodości , więc niech sobie robi co chce i tak go będę uwielbiać :-)

 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy 19

  "Bogusław Linda poprawił sobie urodę."
  Ostrzygł się? Ogolił?

 • mgr.nauk

  Oceniono 40 razy 16

  Ale sie jędrny sku...el zrobił !

 • koja

  Oceniono 9 razy 9

  Nic nie widać. Wygląda normalnie.

 • muminos1975

  Oceniono 23 razy 7

  w raiuchu mi sie podobał jako gangster

 • dodosdontquack

  Oceniono 48 razy 6

  Jedyny zly efekt starosci to oni wszyscy maja chyba na mozgu. Linda, Ibisz - wygladali znacznie lepiej przed naciagnieciem skory na czole (czy co tez im tam tak wyokraglilo slepia). To komiczne i upokarzajace wzlaszcza dla takiego aktora jak Linda. Moglby promowac zmarszczki. No ale jego sprawa...

 • limo

  Oceniono 12 razy 2

  Sorry, p. Lidna, lifting ok, ale te ciuchy jak jak u szczyla i ten łańcuszek młodzieżowy robią z pana z tyłu liceum z przodu muzeum, trochę umiaru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX