Kuba Wojewódzki zwolniony z powodu oszczędności. Przejdzie do Radia Zet?

W jakiej stacji usłyszymy Kubę? Nowe doniesienia.

Kuba Wojewódzki został zwolniony z posady prowadzącego audycję "Zwolnienie z WF-u" w radiu Eska Rock. Jak napisał na swoim profilu na Facebooku, fani będą go mogli usłyszeć w tej stacji tylko do końca roku. Jednocześnie zasugerował, że nie kończy przygody z radiem i przechodzi do konkurencji.

Od 1 stycznia 2014 zmieniamy barwy klubowe - podpisał zdjęcie swoje i Czesława Mozila.

Jednak nie tylko Kuba Wojewódzki i Mozil muszą pożegnać się z etatami. Z Eski Rock odchodzą także Bisior, który prowadził audycję "Poduszkowiec" i inne gwiazdy. Jak tłumaczy Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR, zwolnienia są efektem oszczędności, ponieważ stacja od dawna nie zarabia na siebie.

Czasy są takie, że rynek reklam radiowych maleje. Zarząd Time musi doprowadzić do rentowności Eskę Rock - powiedział w wywiadzie dla Press.pl. - Ten program w wersji bez Michała Figurskiego nie miał satysfakcjonujących wyników. Wiadomo, że to był bardzo drogi program ze względu na celebrytów, wysokie gaże. Nie przekładało się to na wyniki słuchalności.

Słabe wyniki Wojewódzkiego i jego znajomych nie zniechęcają szefów innych stacji radiowych do podjęcia z rozmów o ewentualnych kontraktach. Karolina Korwin Piotrowska na Facebooku zasugerowała, że podpisaniem umowy z gwiazdami Eski Rock może być zainteresowane Radio Zet. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Grupy Eurozet, jednak rzecznik prasowy nie chciał ani potwierdzić, ani zaprzeczyć plotkom o zatrudnieniu nowych pracowników.

Nie komentujemy doniesień o zatrudnieniu Kuby Wojewódzkiego - powiedział Michał Aleksandrowicz.

Kuba Wojewódzki, Czesław MozilKapif

psz