Orzechowska wprosiła się na imprezę: Ochrona chciała ją wyprosić, ale udawała, że nie słyszy

Agnieszka Orzechowska persona non grata.
Orzechowska wprosiła się na imprezę Ochrona chciała ją wyprosić, ale udawała, że nie słyszy W czwartek w Warszawie miała miejsce premiera biżuterii marki Pandora. Na imprezę bez zaproszenia wtargnęła "polska Angelina", czyli Agnieszka Orzechowska W czwartek w warszawskiej restauracji The Harvest miała miejsce premiera biżuterii z kolekcji ESSENCE marki Pandora. Impreza miała być elegancka i prestiżowa. Jej spokój i rangę zburzyć miało wtargnięcie samozwańczej 'polskiej Angeliny', czyli Agnieszki Orzechowskiej. - Orzechowska była na kolacji w lokalu obok restauracji The Harvest - mówi nam nasz informator. - Gdy zobaczyła, że coś się dzieje, przybiegła natychmiast. Nie miała zaproszenia na imprezę, to jej jednak nie przeszkadzało. Wtargnęła do lokalu i pozowała na ściance. Cała scenka obserwowana była przez innych gości producenta biżuterii i według naszego źródła nie byli zachwyceni tym spektaklem. - Wszyscy obecni byli zażenowani jej zachowaniem - mówi nasz informator obecny na imprezie w The Harvest. - Gdy ochrona chciała ją wyprosić, udawała, że nie słyszy. Choć dla wielu podobieństwo Orzechowskiej do Angeliny Jolie jest dyskusyjne, to z pewnością nikt nie odmówi naszej celebrytce determinacji (desperacji?).

W czwartek w warszawskiej restauracji The Harvest miała miejsce premiera biżuterii z kolekcji ESSENCE marki Pandora. Impreza miała być elegancka i prestiżowa. Jej spokój i rangę zburzyć miało wtargnięcie samozwańczej 'polskiej Angeliny', czyli Agnieszki Orzechowskiej.

Orzechowska była na kolacji w lokalu obok restauracji The Harvest - mówi nam nasz informator. - Gdy zobaczyła, że coś się dzieje, przybiegła natychmiast. Nie miała zaproszenia na imprezę, to jej jednak nie przeszkadzało. Wtargnęła do lokalu i pozowała na ściance.

Agnieszka OrzechowskaKapif

Cała scenka obserwowana była przez innych gości producenta biżuterii i według naszego źródła nie byli zachwyceni tym spektaklem.

Wszyscy obecni byli zażenowani jej zachowaniem - mówi nasz informator obecny na imprezie w The Harvest. - Gdy ochrona chciała ją wyprosić, udawała, że nie słyszy.

Choć dla wielu podobieństwo Orzechowskiej do Angeliny Jolie jest dyskusyjne, to z pewnością nikt nie odmówi naszej celebrytce determinacji (desperacji?).

Agnieszka OrzechowskaKapif

karo

Więcej o:
Komentarze (15)
Orzechowska wprosiła się na imprezę: Ochrona chciała ją wyprosić, ale udawała, że nie słyszy
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 117 razy 109

  Rasowa, prawdziwa polska celebrytka.
  Nikt o niej nie słyszał, a jak jest darmowa wyżerka pakuje się na nią bez pardonu i straszy ludzi fotkami ze "ścianki". Standard.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 57 razy 53

  Jak jest głucha to trzeba było jej wsadzić palce wskazujące głęboko do uszu i podnieść mięśniami ochroniarskiego karka do góry i przenieść ją na zewnątrz... Dobra rada na przyszłość.

 • smith81

  Oceniono 47 razy 43

  zwykłe 0.

 • infekcja

  Oceniono 40 razy 38

  wygląda jak przechodzona " córa koryntu";p

 • mika17

  Oceniono 35 razy 33

  co to za zombie? ma tak puste spojrzenie, ze sprawia wrazenie niezywej.

 • ladyzgaga

  Oceniono 32 razy 28

  Co to za brzydal?

 • belial26

  Oceniono 27 razy 27

  Wytrzezwiej kobieto...

 • ktosiaczka

  Oceniono 18 razy 16

  żal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX