Co z kolejnymi koncertami Dody? Nowe wiadomości o stanie zdrowia piosenkarki. Rzecznik mówi...

Doda po wypadku w trakcie koncertu wciąż przebywa w szpitalu

Po niedzielnym wypadku w trakcie koncertu w Mszanie, Doda wciąż przebywa w szpitalu. Jak się czuje teraz?

Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że Doda cały czas przebywa w szpitalu. Nie wiemy, co z jutrzejszym spotkaniem. Cały czas czekamy na informację. Kiedy się czegoś dowiemy, zamieścimy informacje na jej Facebooku - powiedział w rozmowie z Plotek.pl, rzecznik prasowy Dody, Piotr Wróbel.

Terminarz Dody jest zapełniony. W czwartek miała się spotkać z fanami w Krakowie, a potem dać koncert z okazji otwarcia salonu Media Expert. Rzecznik prasowy Dody powiedział nam, że na razie nie wiadomo, jakie są plany, dotyczące trasy koncertowej Dody, "Fly High Tour".

Doda Screen Instagram.com

 

Doda w niedzielę miała wypadek: na koncercie w Mszanie spadła ze sceny na plecy. W ramach show w jednym z utworów skakała na specjalnie wyznaczony do tego sektor na fanów, którzy ją łapali (Doda miała wypadek, ponieważ nie złapali jej fani). Tym razem coś poszło nie tak:

W trakcie każdego z 20 koncertów z trasy "Fly High Tour" skok wykonywany przez artystkę w ramach scenariusza zawsze, dzięki fanom, był udany. Nie wiemy, co stało się tym razem, że skończył się tak tragicznie - czytamy na jej stronie.

Mimo tego dokończyła występ. Tuż pod koncercie została odwieziona do pobliskiego szpitala, gdzie wykonano jej badania (Doda miała wypadek na koncercie. Jest w szpitalu). Potem wokalistkę przewieziono do szpitala W Warszawie. Tam została poddana profesjonalnym badaniom (Nowe informacje o Dodzie: Przeszła serię badań, musi zostać w szpitalu).

Dodzie życzymy powrotu do zdrowia.

vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Co z kolejnymi koncertami Dody? Nowe wiadomości o stanie zdrowia piosenkarki. Rzecznik mówi...
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 21 razy 11

  Jakoś mam dziwne przeczucie, że jutro cudownie uzdrowiona wyskoczy ze szpitala na szpilkach i z nowym botoksem tu i ówdzie.

 • stanislaw13

  Oceniono 23 razy 11

  I kolejne dożynki muszą obyć się bez królowej siana !

 • sensacja

  Oceniono 15 razy 3

  Śpiewać nie umie, tańczyć nie umie, po angielsku nie umie i nawet skakać nie umie. Czyżby jedynym co dobrze umie, było życie w przekonaniu o własnej wyjątkowości?

 • morgana50

  Oceniono 2 razy 2

  no tak, okres dożynek w pełni !!

 • ng1993

  Oceniono 4 razy 2

  i Dodą raczej

 • cosma

  Oceniono 19 razy -7

  Skacz...!!! / uda się albo nie...
  Nie pękaj ...!!!
  Smrodzilla jest tylko jedna..

 • teona

  Oceniono 14 razy -10

  Teona wraca do komentowania :)):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX