Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska są razem? Wiemy, jak jest naprawdę!

Wiemy, co łączy popularnych aktorów.
Żmuda Trzebiatowska i Wieczorek? Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska są razem? Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska są razem? Okazuje się, że Krystian Wieczorek szuka po prostu większego mieszkania, a Marta ma mu w tym pomóc. Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska spacerowali niedawno po warszawskim Wilanowie. Zdjęcia z wydawałoby się romantycznego spotkania aktorów opublikował Se.pl. Sugerowano wtedy, że odtwórca głównej roli w serialu "To nie koniec świata!" ma romans z piękną aktorką. Marta Żmuda Trzebiatowska (29 l.) i Krystian Wieczorek (38 l.) wyglądają jak rodzina. Wspólny spacer z pieskiem... i nie tylko. Aż miło popatrzeć na dwójkę młodych i pięknych ludzi - czytamy. Portal Plotek.pl dowiedział się, co tak naprawdę aktorzy robili w Wilanowie. Okazuje się, że Krystian Wieczorek szuka po prostu większego mieszkania. Od kilku miesięcy przegląda różne oferty, a Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła mu w tym pomóc. Oprowadzała aktora po okolicach Wilanowa i zachęcała do kupna lokum właśnie w tym miejscu. Wygląda na to, że aktorzy się po prostu przyjaźnią. Czy między Wieczorkiem a Żmudą Trzebiatowska będzie coś więcej? Zobaczymy. Na razie wiadomo, że aktorka rozstała się z długoletnim partnerem Adamem Królem, a Wieczorkowi również nie układa się w. Co ciekawe, nie mieszkanie, a dom w Białej Podlaskiej próbuje odzyskać Paweł - postać, w którą wciela się Krystian Wieczorek w produkcji Polsatu "To nie koniec świata". Serial możecie zobaczyć w każdą niedzielę o 22.

Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska spacerowali niedawno po warszawskim Wilanowie. Zdjęcia z, wydawałoby się romantycznego, spotkania aktorów opublikował Se.pl. Sugerowano wtedy, że odtwórca głównej roli w serialu "To nie koniec świata!" ma romans z piękną aktorką.

Marta Żmuda Trzebiatowska (29 l.) i Krystian Wieczorek (38 l.) wyglądają jak rodzina. Wspólny spacer z pieskiem... i nie tylko. Aż miło popatrzeć na dwójkę młodych i pięknych ludzi - czytamy.

Portal Plotek.pl dowiedział się, co tak naprawdę aktorzy robili w Wilanowie. Okazuje się, że Krystian Wieczorek szuka po prostu większego mieszkania. Od kilku miesięcy przegląda różne oferty, a Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła mu w tym pomóc. Oprowadzała aktora po okolicach Wilanowa i zachęcała do kupna lokum właśnie w tym miejscu. Wygląda na to, że aktorzy się po prostu przyjaźnią. Czy między Wieczorkiem a Żmudą Trzebiatowska będzie coś więcej? Zobaczymy. Na razie wiadomo, że aktorka rozstała się z długoletnim partnerem Adamem Królem (Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska rzuciła Adama Króla).

. mat. Polsat

Marta Żmuda Trzebiatowska WBF

Co ciekawe, nie mieszkanie, a dom w Białej Podlaskiej próbuje odzyskać Paweł - postać, w którą wciela się Krystian Wieczorek w produkcji Polsatu "To nie koniec świata". Serial możecie zobaczyć w każdą niedzielę o 22.

majk

Więcej o:
Komentarze (6)
Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska są razem? Wiemy, jak jest naprawdę!
Zaloguj się
 • mgr.nauk

  Oceniono 34 razy 30

  Wydaje sie, że są ze sobą blisko. Dzieli ich tylko cienka warstwa lateksu.

 • nitkaid

  Oceniono 9 razy 9

  'Wiemy, jak jest naprawdę!". No jak zawsze, jak zawsze :P

 • golass

  Oceniono 14 razy 6

  ladna kobieta, ale ma nieladne nogi.

 • pan.malowany

  Oceniono 12 razy 4

  No nieeee...Wieczorek jako amant jest beznadziejny....z taka papusna morda to on kaczki moze karmic i wystepowac w MjM gdzie wiecej takich niedorobionych jak on papuasow

 • iwonnth

  Oceniono 14 razy 4

  Ładnie razem wygladają

 • jason.

  Oceniono 6 razy 2

  Pierdu pierdu zodiakalne dwa lwy i h... z tego wyjdzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX