Czy Piotr Kupicha JUŻ rozwiódł się z żoną? Mamy komentarz menadżera

Piotr Kupicha i Agata Kupicha nie są już małżeństwem.
Kupicha się rozwiódł Piotr Kupicha i Agata Kupicha nie są już małżeństwem. Jak potwierdził menedżer zespołu Feel, Piotr Kupicha już oficjalnie rozwiódł się. Wokalista zapewnił, że z byłą żoną pozostaje w przyjaźni. Trzy dni temu na Facebooku zespołu oraz stronie pojawiło się oficjalne oświadczenie Piotra Kupichy, lidera grupy Feel, dotyczące jego małżeństwa. O jego zakończeniu muzyk poinformował na portalu społecznościowym: "Z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się" - czytamy w oświadczeniu. Z eleganckiego komunikatu nie wynikało jednak, czy w świetle prawa lider Feel nadal jest żonaty. Uściślił to dopiero w rozmowie z nami to menadżer zespołu, Marcin Bachara: - Sprawa została już sformalizowana - mówi Bachara Plotek.pl. - Jest to przemyślana decyzja podjęta przez dwoje dorosłych ludzi, rozstali się w przyjaźni. Piotr Kupicha uniknął medialnego zgiełku wokół kryzysu swojego małżeństwa i do końca utrzymał osobiste problemy w tajemnicy. Oboje z byłą żoną skupiają się teraz na swoich synach. "Dalej pozostajemy przyjaciółmi i razem troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków" - czytamy w oświadczeniu.

Trzy dni temu na Facebooku zespołu oraz stronie pojawiło się oficjalne oświadczenie Piotra Kupichy, lidera grupy Feel, dotyczące jego małżeństwa. O jego zakończeniu muzyk poinformował na Facebooku.

Z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się - czytamy w oświadczeniu.

Z eleganckiego komunikatu nie wynikało jednak, czy w świetle prawa lider Feel nadal jest żonaty. Uściślił to dopiero w rozmowie z nami to menadżer zespołu, Marcin Bachara.

Sprawa została już sformalizowana - mówi Bachara Plotek.pl. - Jest to przemyślana decyzja podjęta przez dwoje dorosłych ludzi, rozstali się w przyjaźni.

Okładka Gala.pl

Piotr Kupicha uniknął medialnego zgiełku wokół kryzysu swojego małżeństwa i do końca utrzymał osobiste problemy w tajemnicy. Oboje z byłą żoną skupiają się teraz na swoich synach.

Dalej pozostajemy przyjaciółmi i razem troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków - czytamy w oświadczeniu.

karo