Asystentka Baczyńskiej o sukni ślubnej: Na razie nie będziemy komentować krytyki

Gosia Baczyńska nie chce odnieść się do słów krytyki.
Gosia Baczyńska nie komentuje Gosia Baczyńska nie chce odnieść się do słów krytyki Asystentka Baczyńskiej o sukni ślubnej Katarzyny Zielińskiej: Na razie nie będziemy komentować krytyki. Poczekamy na inne komentarze. Projektowanie sukni ślubnej gwiazdy to duży prestiż, ale też i duża odpowiedzialność. Wiedziała o tym Gosia Baczyńska, która jest autorką kreacji ślubnej Katarzyny Zielińskiej. Jednak fala krytyki, jaka spłynęła na jej projekt, zaskoczyła chyba nawet ją samą. Zadzwoniliśmy do atelier Baczyńskiej. Projektantka nie chce na razie wypowiadać się w tej sprawie: - Na razie nie będziemy komentować krytyki. Poczekamy na inne komentarze. W sprawie krytyki skonsultuję się z Gosią Baczyńską - powiedziała nam Ilona Franczyk, asystentka PR menedżerki Gosi Baczyńskiej. Projektantka długo przygotowywała się do stworzenia sukni ślubnej Katarzyny Zielińskiej. - Po wielu rozmowach z Kasią zostałyśmy przy inspiracji stylem Audrey. Oglądałam albumy z modą z lat 50. i największą inspiracją była dla mnie twórczość Balenciagi. Po prostu studiowałam kroje jego sukni i razem z moimi krawcowymi próbowałyśmy rozgryźć tajemnicę jego projektów - mówiła w rozmowie z Ewawojciechowska.pl. Baczyńska jeszcze przed ślubem czuła presję. - To jest ogromny stres i podwójna odpowiedzialność - mówiła o projektowaniu sukien ślubnych w rozmowie z Ewawojciechowska.pl. Baczyńska wiedziała oczywiście, że jej projekt będzie oceniany. - Myślę, że wiele osób się zdziwi, że nie jest z koronki. Ale ja, na Boga, nie tylko koronki robię! Poza tym, ten projekt powstał z myślą o Kasi, jej urodzie, upodobaniach, fascynacjach. Myślę, że fason i klimat sukni idealnie do Kasi pasuje! Kasia wygląda w niej absolutnie genialnie! Mam nadzieję, że tak też zostanie oceniona - mówiła w wywiadzie. Przypomnijmy, że suknię ślubną Zielińskiej skrytykowała m.in. stylistka Dorota Wróblewska. Inspiracja Audrey Hepburn była ciekawa, tylko nie wyszła autorce i krawcowej. Trudny materiał, który nie udźwignął konstrukcji. I o jedną muszkę za dużo :) - napisała na blogu.

Projektowanie sukni ślubnej gwiazdy to duży prestiż, ale też i duża odpowiedzialność. Wiedziała o tym Gosia Baczyńska, która jest autorką kreacji ślubnej Katarzyny Zielińskiej. Jednak fala krytyki, jaka spłynęła na jej projekt, zaskoczyła chyba nawet ją samą. Zadzwoniliśmy do atelier Baczyńskiej. Projektantka nie chce na razie wypowiadać się w tej sprawie:

Na razie nie będziemy komentować krytyki. Poczekamy na inne komentarze. W sprawie krytyki skonsultuję się z Gosią Baczyńską - powiedziała nam Ilona Franczyk, asystentka PR menadżerki Gosi Baczyńskiej.

Gosia Baczyńska KAPiF

Projektantka długo przygotowywała się do stworzenia sukni ślubnej Katarzyny Zielińskiej.

Po wielu rozmowach z Kasią zostałyśmy przy inspiracji stylem Audrey. Oglądałam albumy z modą z lat 50. i największą inspiracją była dla mnie twórczość Balenciagi. Po prostu studiowałam kroje jego sukni i razem z moimi krawcowymi próbowałyśmy rozgryźć tajemnicę jego projektów - mówiła w rozmowie z Ewawojciechowska.pl.

Baczyńska jeszcze przed ślubem czuła presję.

To jest ogromny stres i podwójna odpowiedzialność - mówiła o projektowaniu sukien ślubnych w rozmowie z Ewawojciechowska.pl.

Katarzyna Zielińska, ślub East News

Baczyńska wiedziała oczywiście, że jej projekt będzie oceniany.

Myślę, że wiele osób się zdziwi, że nie jest z koronki.  Ale ja, na Boga, nie tylko koronki robię! Poza tym, ten projekt powstał z myślą o Kasi, jej urodzie, upodobaniach, fascynacjach. Myślę, że fason i klimat sukni idealnie do Kasi pasuje! Kasia wygląda w niej absolutnie genialnie! Mam nadzieję, że tak też zostanie oceniona - mówiła w wywiadzie.

Przypomnijmy, że suknię ślubną Zielińskiej skrytykowała m.in. stylistka Dorota Wróblewska.

Inspiracja Audrey Hepburn była ciekawa, tylko nie wyszła autorce i krawcowej. Trudny materiał, który nie udźwignął konstrukcji.
I o jedną muszkę za dużo :) - napisała na blogu.

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański KAPiF

Internauci już nie przebierali w słowach (Nie zostawiliście suchej nitki na sukni Zielińskiej. "Koszmar, jak dla starej baby, welon jak firanka").

Suknia koszmar
Jak dla starej baby,
Co to za wór?
To marszczenie w pasie fatalnie wygląda
W tej sukni nie ma żadnego konkretu, a ona sama zgubiła w niej swój wdzięk - to tylko nieliczne z komentarzy Internautów na Plotek.pl.

Czy Baczyńska odeprze atak na swój projekt?

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański KAPiF

 

Vic